Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

kompulsywne zachowania syna

dzień dobry.[censored] Mój [censored]19[censored]-letni syn mieszkający ze mną zdradza w zachowaniu zespół cech odbiegający… >>

456 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Lekarze rozkładają ręce, od trzech lat bez diagnozy

Witam,[censored] jestem osiemnastoletnia dziewczyną,[censored] która szuka już pomocy na własna rękę,[censored] ponieważ… >>

449 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Długi okres

Witam.[censored] Mam [censored]14[censored] lat i mam problem z długo trwającym okresem.[censored] Wykluczam ciążę i wgl… >>

389 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

witaj

jak się wyspać w nocy?[censored] >>

417 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Luteina na okres

Witam.[censored] [censored] Z [censored]17[censored] na [censored]18[censored] sierpnia wybieram się ze znajomymi na urlop.[censored]… >>

371 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Prawdopodobnie ugryzienie po kleszczu

Witam,[censored] mam sprawę gdyż wróciłem z treningu i swędziała mnie noga nie zwracałem uwagi na to czy coś tam mam stwierdziłem… >>

411 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Siniaki

Dobry wieczor.[censored] Kilka dni temu pojawił sie na moich rekach siniak.[censored] Mowie rekach,[censored] bo na obu.[censored]… >>

404 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Ból oka i zaburzenie widzenia

Dzień dobry.[censored] Dzisiaj rano obudziłem się z bólem jakby w źrenicy prawego oka i zauważyłem zaburzenie widzenia w… >>

386 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Słyszę głosy mojej byłej

Jak śpię to słyszę jakby ona leżała obok i mówiła do mnie.[censored]. w godzinach wieczornych tylko.[censored]. przez co… >>

392 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Czy to są Hemoroidy ?

Witam wyrosło mi takie coś w odbycie co to jest?[censored] To są hemoroidy?[censored] Swędzi i piecze czasami,głownie po… >>

377 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

loading...