Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Pieprzyk, szwy, ćwiczenia

Witam,[censored] miałam dzisiaj wycinanego pieprzyka chirurgiczne,[censored] mam teraz szwy,[censored] pod piersią,[censored]… >>

460 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Po chorobie raka

Mam pytanie a mianowicie bardzo chciałbym sobie zrobić tatuaż ale [censored]; Miałem raka [censored]12[censored] lat temu,[censored]… >>

390 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Nagłe drgawki

Mam [censored]15[censored] lat.[censored] [censored] Gdy wstalem z łóżka po butelkę wody nagle zrobiło mi się ciemno przed… >>

391 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Nagle drgawki

Mam [censored]15[censored] lat.[censored] [censored] [censored] Wstałem po południu z łóżka by się napić wody po czym gdy… >>

425 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Przelewanie w brzuchu, skurcze jelit

Witam mam [censored]22[censored] lata i jakiś czas temu miałam biegunkę teraz odczuwam przelewanie w brzuchu i co jakiś… >>

430 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

MR wyniki badań kreatyniny

Witam.[censored]. Mam [censored]28[censored] lat.[censored] Jutro będę miała rezonans magnetyczny,[censored] przed rezonansem… >>

360 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Piersi

Witam mam problem,[censored] odr[censored]nJakiego czasu,[censored] boli mnie prawa piers wyczuwam w niej jakiegos kamienia… >>

393 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

MR wyniki badań kreatyniny

Witam.Jestem kobietą,[censored] mam [censored]28[censored] lat,[censored] jutro mam mieć zrobiony rezonans magnetyczny a… >>

0 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

MR wyniki badań kreatyniny

Witam.[censored] Mam [censored]28[censored] lat,[censored] robiłam badania na poziom kreatyniny we krwi i mój wynik wyszedł… >>

429 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Prolaktyna i testosteron

Dzień dobry,[censored] staramy się z mężem o dziecko.[censored] Kilka dni po owulacji zrobiłam badania [censored]- prolaktyna… >>

385 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

loading...