Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Ukąszenie -kleszcz ?

Trzy dni temu byłem na grzybach. Dzisiaj zauważyłem dziwną plamkę czerwoną na tyle głowy- zaczerwienie. Przestraszyłem się,… >>

393 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Śruba na wylot kości

Witam. Mam mega problem i zapytanie do ortopedy. Niestety mam wizytę u doktora za tydzień, a dziś odebrałam płytkę z RTG.… >>

418 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Ostre zapalenie trzustki, często nawracające

Witam, Jestem 20-letnią dziewczyną, od 2017 roku "walczę" z kamicą żółciową, którą wykryłam sama na prywatnym badaniu USG… >>

911 Wyświetleń

40 Odpowiedźi

Usg tarczycy

Witam. Odebrałam wyniki usg tarczycy i nie pokoi mnie wynik. Tarczyca położona typowo, granice równe, echogeniczność miąższu… >>

389 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Antykoncepcyjne

Witam. Mam pytanie odnośnie antykoncepcyjne ginoring. Jestem po porodzie 12 tydz. W 10 tygodniu miałam lekkie krwawienie… >>

381 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Nie wiem co mi jest

Dzień dobry Od dłuższego czasu doskwierają mi dziwne bóle. Są to bóle kostne, przy równoczesnych bólach tkanek miękkich.… >>

361 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Jakie badania wykonać?

Witam. Od jakiegoś czasu czuje się zle. Nie wysypiam się, jestem ciagle zmęczona, budzę sie w nocy. Do tego non stop kręci… >>

354 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Przetoka szyjna

Szukam prawdziwego, dobrego lekarza, który zechce pomóc mojej Babci w nietypowym przypadku. Babcia ma dopiero 65 lat, więc… >>

480 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Problemy z ciśnieniem

Witam. Mam prawie 29 lat i kilku miesięcy mam problem z ciśnieniem. Prosiłabym o ewentualne rady i informację czy według… >>

444 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Antykoncepcja a papierosy

Witam. Przyjmuje antykoncepcję hormonalną. Tabletki mają nazwe Atywia. Czy podczas ich stosowania moge palić e-papierosy?… >>

429 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

loading...