Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Stan wegetatywny czy stan minimalnej świadomości

Witam. 2 lipca tego roku moja mama doznała ostrego zawału serca któremu towarzyszyły wymioty w związku z tym mama się zadławiła… >>

818 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Refluks, helicobacter

Od 2,5 tyg. Mam problemy z przelykiem, mianowicie często po posiłku odczuwam przelewanie w przełyku, czasem zdarza się również… >>

452 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Bóle brzucha, zaparcia, jelita

Rok temu został mi przepisany antybiotyk Taromentin. Pani w aptece poleciła mi abym również stosował probiotyk żeby odbudować… >>

483 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Jelito

Witam. Moja żona ma problem. Od wczoraj męczy ją bardzo wystające jelito z odbytu. Nie wiemy co można zrobić. Do pogotowia… >>

452 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Drzazga pod skórą

Witam. Przychodzę tutaj z pytaniem ponieważ borykam się z problemem. Otóż miałem drzazge w palcu i próbowałem ją wyjąć lecz… >>

382 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Euthyrox a depo-Provera

Czy można przyjmować lek od tarczycy euthyrox z zastrzykiem antykoncepcyjnym depo-Provera? Czy euthyrox nie osłabia działania… >>

375 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Plama na palcu

Witam,rnOd około 2 miesięcy mam brazową plamkę na połowie dużego paznokcia u stopy, środek plamki jest ciemniejszy, znajduje… >>

462 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Ostre zapalenie ucha środkowego

Witam. Mam czwarty dzień zapalenia ucha środkowego, pomijając to, że jestem mocno cierpiąca i głucha na prawe ucho, to dodatkowo… >>

478 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Ból gruczołakowłókniaka

Dzień dobry, Jestem 21 letnią kobietą. Dwa lata temu wyczułam guzka w prawej pierwsi na dole z zewnętrznej strony. W ciągu… >>

364 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Guzek pod językiem

Witam, od jakiegoś czasu zauważyłem guzek pod językiem a dokładnie pod wędzidełkiem . Jest on dosyć miękki i można nim poruszać… >>

447 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

loading...