Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Wyzwód penisa

Witam mam 21 lat i mam nie typowy problem związany z moim penisem od ponad miesiąca mam Wyzwód penisa w spodniach typu ogrodniczki… >>

464 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Witam

Mam pytanko co to oznacza przy pępku dołeczek ?? >>

14 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Czy to moze byc ciąża

Witam. mam pytanie ktore mnie nurtuje. Z mezem staramy sie o dziecko regularnie. Zawsze miesiaczke mialam normalnie 5,6dni.… >>

39 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

3dniowe plamienie i test owulacyjny 8dc pozytywny

Witam. Panie doktorze mam pytanie ktore mnie nurtuje. Z mezem staramy sie o dziecko regularnie. Zawsze miesiaczke mialam… >>

399 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Zwolnienie lekarskie/rehabilitacja

Dzień dobry, mam takie pytanie: czy przy rehabilitacji na kręgosłup ze względu na skoliozę i przeciążenie mięśni przy kręgosłupie,… >>

364 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Zapalenie ucha

Od czwartki walczę z zapaleniem ucha..W piątek larynholog zapidal mi antybiotyk i krople .Jest już dużo lepiej ale noe słyszę… >>

518 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Szybkie pytanie o antykoncepcje

Witam, po długiej przerwie znów wracam do antykoncepcji. Dostałam od ginekologa Lesiplus wg lekrza pierwsza tabletkę mam… >>

390 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

pilne skierowanie na badania

witam poszukuje lekarza specjalisty (neurolog) który wypisze mi skierowanie na badania takie jak : eeg, rezonans magnetyczny… >>

399 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Wizyta u laryngologa - zawroty

Witam, Mam pewne pytanie odnośnie zawrotów głowy. Przedstawię w skrócie: Wpierw zaczęło się od tego, że jakoś przypadkowo… >>

423 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Nieregularne miesiączki

Dzien dobryrnMam 26 lat i moje miesiączki są nieregularne.rnzdarzyło sie kilka razy ze nie mialam przez miesiac lub np teraz… >>

81 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

loading...