Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Mocne bóle głowy

Od dwóch lat (wiek-17 lat) mam bardzo intensywne bóle głowy uniemożliwiające funkcjonowanie, ponieważ za za silne. Zdarzają… >>

499 Wyświetleń

3 Odpowiedźi

2 razy plamienia

Witam mam taki problem 10 września powinnam dostać okresy lecz nie dostałam od 13 września do 16 wrzesnia dostałam plamienia… >>

409 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Ciąża

Witam mam problem ponieważ bardzo się boję przez miesiąc nie miałam miesiączki 1 października dostałam wczoraj zrobiłam… >>

20 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Tabletki

Mam parę pytań Otóż, czy jesli w czerwcu i lipcu uprawiałam seks ale nie doszło, do wytrysku, a mam, normalnie krwawienia… >>

75 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Endometrium

Witam, Mam 27 lat, stwierdzone PCO, nieregularną miesiączkę. Ostatni cykl trwał 86 dni. W trwającym cyklu w pierwszym, drugim… >>

393 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Miesiączka

Witam, Mam pytanie dotyczace mojej miesiaczki. 1 i 2 Sierpnia mialam stosunek , zabezpieczony prezerwatywa z wytryskiem… >>

29 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

zwichnięty staw barkowy

Witam,prosiłbym o doradztwo,co Mi dolega,co mam dalej z tym robic ? Miałem zwichnięty staw barkowy,zotał nastawiony oraz… >>

442 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Spina bifida s1 i objawy choroby Bastrupa

Witam czy spina bifida s1 oraz objaw choroby Bastrupa odpowiada objawom i do jakiego specjalisty się udać?: Bol i pieczenie… >>

460 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Osłabienie

Witam, rnOd ponad dwóch tygodni mój organizm jest osłabiony - coraz częściej mam zawroty głowy i ogólnie objawy, które występują… >>

387 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Miesiączka czy ciąża

Witam. Mój problem tkwi w mojej miesiączce. Jestem 14 miesięcy po ciąży oraz rok po włożeniu spirali antykoncepcyjnej. Mój… >>

382 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

loading...