Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Endometrium a ciąża

WITAM, wczoraj (wtorek) na wizycie moje endometrium miało 4mm, a beta hcg z poniedziałku pokazuje 150mlU/ml mam zrobić w… >>

424 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Interpretacja wynikow

Witam, Istnieje u mnie podejrzenie ZJD lub nietolerancja glutenu. Ostatnio zaczely mi wypadac wlosy wiec wybralem sie do… >>

0 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Różyczka igg

Witam, co oznacza wynik różyczka Igg wynik 13,0 IU/ml. Wynik negatywny =15,0. Czyli mam graniczny. Badanie robiłam w 8 tygodniu… >>

376 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Szczepienie na pneumokoki a wodoglowie i tłuszczak

Witam. Chciałabym się dowiedzieć czy jeżeli moje dziecko ma wodoglowie i tłuszczaka w mózgu, może zostać zaszczepione przeciw… >>

343 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Hemoroidy, guzki odbytu

Mam wstydliwy problem. Mianowicie od 9 mam guzki odbytu. Na początku myślałam, że są to hemoroidy ale przecież one bolą… >>

426 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Beta hcg

Witam czy beta hcg wynosząca 178.6 że strzałka do góry oznacza ciążę? Jeśli tak który to tydzień? >>

69 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Wyniki eeg i rezonansu magnetycznego glowy

Witam Mam 22 lata. Coraz częściej bóle glowy zlokalizowane w różnych miejscach o różnych porach dnia. Czasem nudności, problemy… >>

547 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Badanie mri

Proszę o analizę raportu mri Normalny wygląd mózgu i móżdżku ze środkowymi strukturami środkowymi i brak dowodów wodogłowie.… >>

432 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Hashimoto?

Witam, 4 lata temu wykryto u mnie hashimoto. Wcale nie odczuwałam choroby, czułam się super. Od tego czasu przyjmuje tyroxyne… >>

534 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Kupa myszy

Zrobiłam sobie platki z mlekiem, ale jak już trochę zjedlam to zobaczyłam kupę chyba myszy w nich. Boje się że juz może… >>

458 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

loading...