Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Patologie tetniaki

Czy jeżeli 3 lata temu wykonane bylo angio mri i nie wykazano zadnych tętniaka ani malformacji to czy po kilku latach trzeba… >>

429 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Niecodzienna reakcja na alkohol

Witam. Potrzebuje pomocy w rozwikłaniu zagadki związanej z dziwną reakcją mojego organizmu na nawet niewielkie ilosci alkoholu. … >>

418 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Chroniczny ból brzucha

Witam, mam 16 lat i od ok. 1,5 roku miewam bóle podbrzusza, które nie dają mi żyć. Czasami nie mam siły wstać z łóżka i… >>

460 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Problemy z koncentracją

Od kilku tygodni zauważyłem poważny spadek koncentracji. Mogę czytać teksty po 2 razy i nic z nich nie zrozumieć. Czuję… >>

455 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

guz przy odbycie

Witam . Mam pewną dolegliwość. Po wypróżnieniu po kilku godzinach czulem swędzdnie wokol odbytu i taki lekki ból jakby ze… >>

388 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Witam

Dziś zauważyłam guza nad uchem dziecka (wiek 15 miesięcy) ma około 1-1.5cm jest w odcieniu skóry (nie jest zaczerwieniona).… >>

90 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Watroba

Witam. To dość długa historia ale stało się. W wieku 28 lat. Trafiłem do szpitala z bólem wątroby. Miałem żółtaczke wyniki… >>

42 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Nietypowy uraz stopy

Mam nietypowy problem, a mianowicie założyłam nowe buty, troche ciasne ale liczyłam że sie rozchodzą. Niestety w ciągu dnia… >>

321 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Guzek nad pachwiną

Od dłuższego czasu a dokładnie tygodnia czuję guzek nad pachwiną, przy lekkim naciśnięciu bardzo mocno boli. Ból czasem… >>

390 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Bol stopy po zdjeciu ortezy

Mialam zlamana kosc strzalkowa z podwichnieciem stawu skokowego, po wyjeciu z nogi stabilizacji w postaci srub i blaszki… >>

355 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

loading...