Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Podziękowania.

Bardzo dziękuję za udzieloną odpowiedź i pomoc. Niech was Bóg błogosławi. Pozdrawiam. Jeżeli znajdę odpowiedź i rozwiązanie… >>

375 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Rany na nodze

Witam, corce na nodze zrobily sie rany jak po oparzeniach ma 2okragle rany 1,5cm obok siebie, widze ze robia jej sie nastepne… >>

424 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Wysypka

Witam od paru dni strasznie swędzą mnie stopy dzisiaj zauważyłam czerwone plamki na stopach i dłoniach. Strasznie swędzą.… >>

13 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Antykoncepcja

Zaczęłam zażywać tabletki antykoncepcyjne Vines w 5 dzień miesiączki. Zażyłam zaledwie 3 tabletki i uprawiałam seks bez… >>

2 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Tabletka antykoncepcyjna

Witam. Wzięłam pierwszą tabletkę antykoncepcyjną w pierwszy dzień cyklu. Po ok 3h doszło do stosunku bez prezerwatywy. Czy… >>

370 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

pominięcie kilku tabletek

Witam, Wczoraj wyjechałam służbowo i zapomniałam zabrać ze sobą tabletek antykoncepcyjnych. Nie mam możliwości wykupienia… >>

377 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Jelitowka?

Witam,młodsza córka zwracała w sobotę. Innych objawów nie zaobserwowala. W niedzielę jej przeszło ale za to wymiotowała… >>

396 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Paciorkowiec a poród w wodzie

Dlaczego przy zakażeniu paciorkowcem w ciąży nie jest wskazany poród w wodzie. >>

347 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Kalprotektyna w kale 547 μg/g

Kalprotektyna w kale 547 μg/g Witam. Mam wysoką kalprotektynę w kale 547 μg/g Przeszedłem badania koloskopię, połykałem… >>

416 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Patologie tetniaki

Czy jeżeli 3 lata temu wykonane bylo angio mri i nie wykazano zadnych tętniaka ani malformacji to czy po kilku latach trzeba… >>

411 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

loading...