Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Ciąża?

Mija 33 dzień cyklu od ostatniej miesiączki. Zawsze mam regularna. Ta powinna się zacząć 2 dni temu. Wspolzylam z moim chłopakiem… >>

0 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Zaburzenia czucia

Co moze byc przyczyną braku czucia w miesniach i ogólna słabosc >>

442 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Mammografia

Mam 60 lat 2 tygodnie temu robiłam badanie mammograficzne w mammobusie. Wyników jeszcze nie mam. Jednak dzisiaj dzwonili… >>

494 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Ciąża a termin zaplodnienia

Witam. 9 maja miałam stosunek przerywany z moim byłym partnerem. 17 maja dostałam okres który trwał 3 dni. Ok 23 maja zrobiłam… >>

433 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Swędzące kropki

Witam, mam na udach kropki które swędzą. Wyglądają jak gęsia skórka ale potwornie swędzą. Są tylko w jednym miejscu. Co… >>

476 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Ciąża?

Witam. Mam 25 lat i z narzeczonym staramy się o dziecko. Ostatnie trzy cykle trwały po 28-29 dni. Wcześniejsze po 32-34.… >>

0 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Poronienia

Witam. Jestem po 2 poronieniach. Pierwsza ciaza biochemiczna stracona w 5 tygodniu a druga w 12 ( dziecko mialo trisomie… >>

443 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Poronienia

Witam. Jestem po 2 poronieniach. Pierwsza ciaza biochemiczna stracona w 5 tygodniu a druga w 12 ( dziecko mialo trisomie… >>

441 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

!Niekontrolowany wyciek spermy.!

Witam, mam lat 25, od jakiegoś czasu mam problem z niekontrolowanym wyciekiem spermy. Dochodzi do tego za każdym razem jak… >>

576 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Poziom

Witam na który tydzień wskazuję poziom beta Hcg 10834,80? >>

459 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

loading...