Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Mozarin

Witam. Zaczynam zażywać mozarin. Czy można w tym czasie pić melise bądź wspomagać się innymi ziołami? Wiem żeby nie łączyć… >>

64 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Problemy z koncentracją

Od kilku tygodni zauważyłem poważny spadek koncentracji. Mogę czytać teksty po 2 razy i nic z nich nie zrozumieć. Czuję… >>

60 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Mocne bóle głowy

Od dwóch lat (wiek-17 lat) mam bardzo intensywne bóle głowy uniemożliwiające funkcjonowanie, ponieważ za za silne. Zdarzają… >>

108 Wyświetleń

3 Odpowiedźi

Chroniczny ból brzucha

Witam, mam 16 lat i od ok. 1,5 roku miewam bóle podbrzusza, które nie dają mi żyć. Czasami nie mam siły wstać z łóżka i… >>

122 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Ostre zapalenie ucha środkowego

Witam. Mam czwarty dzień zapalenia ucha środkowego, pomijając to, że jestem mocno cierpiąca i głucha na prawe ucho, to dodatkowo… >>

75 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Endometrium a ciąża

WITAM, wczoraj (wtorek) na wizycie moje endometrium miało 4mm, a beta hcg z poniedziałku pokazuje 150mlU/ml mam zrobić w… >>

81 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Ciąża?

Mija 33 dzień cyklu od ostatniej miesiączki. Zawsze mam regularna. Ta powinna się zacząć 2 dni temu. Wspolzylam z moim chłopakiem… >>

0 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Zaburzenia czucia

Co moze byc przyczyną braku czucia w miesniach i ogólna słabosc >>

46 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Mammografia

Mam 60 lat 2 tygodnie temu robiłam badanie mammograficzne w mammobusie. Wyników jeszcze nie mam. Jednak dzisiaj dzwonili… >>

41 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Ciąża a termin zaplodnienia

Witam. 9 maja miałam stosunek przerywany z moim byłym partnerem. 17 maja dostałam okres który trwał 3 dni. Ok 23 maja zrobiłam… >>

42 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

loading...