Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Lot samolotem

Witam mam.pytanie jestem w 33 i 4 dni tygodniu ciąży mieszkam obecnie z mężem w uk lekarz na usg stwierdził słabe przeplywy… >>

371 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

59 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

koślawość kolan

witam mam 16 lat i mam koślawe kolana czy jest jeszcze sens robić ćwiczenia żeby "wyprostować te nogi" czy zostaje tylko… >>

354 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Uporczywy ból stopy

Od pół roku mam problemy z chodzeniem. Zaczęło sie w momencie gdy wykonywalem delikatne ćwiczenia w domu, trucht w miejscu,… >>

356 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Ból w okolicach krzyza

Witam mam pytanie co może oznaczać ból w nocy w okolicach krzyza trwający prawie 2 h do tego od rana uczucie przelewania… >>

343 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Brak okresu

Witam mam pytanie. Ostatnią miesiączkę miałam 12 października dziś jest 26 listopad a miesiączki nadal nie mam. Przed wczoraj… >>

61 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Antykoncepcja

Witam Biorę tabletki antykoncepcyjne vibin i pech chciał, że jedną pominelam, była to 14 tabletka czyli jeszcze 2tydz. Zazwyczaj… >>

16 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Tabletki Axia Conti

Witam, chciałabym zadać pytanie dotyczące tabletek Axia Conti.rnW ulotce pisze, aby po wybraniu pierwszego opakowania rozpocząć… >>

352 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

poronienie

Witam poroniłam w 8tyg. ciąży, wykonano zabieg łyżeczkowania. w opisie histopatologicznym piszą: fragmenty krwiaka i tkanki… >>

389 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Powiększony jajnik

Po ostatnim stosunku zaczęłam odczuwać bardzo silny ból w podbrzuszu. Najpierw z prawej strony później juz całe podbrzusze… >>

400 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

loading...