Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Brak okresu

Spóźnia mi się okres poprzedni skończył się 18/10 Miałam dwa wyjazdy w tym miesiącu ( zmiana klimatu i strefy czasowej)… >>

0 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Badania wyniki

Dzień dobry chcialabym zapytać o wynik badania żywych plemników -≥58% >>

358 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Escapelle

Witam, mam pytanie . 6 października miałam okres, potem 2 listopada . 17 listopada doszło do zbliżenia. Nie doszło do wytrysku,… >>

351 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Żółtaczka.

Witam. Mama jest w trakcie leczenia na oddziale gastrologii oraz onkologii z powodu przezutowego raka wątroby. W ostatnim… >>

386 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Ból pleców

WitamrnW sobotę wieczór miałem mały "atak kaszlu" i podczas niego bardzo mocno mnie ukłuło w dolnym odcinku pleców i od… >>

324 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Uporczywe kichanie

Witam. Od maja 2018r. zmagam się z uporczywym kichaniem. Jest to bardzo mocne " świdrowanie" w nosie co wywołuje kichanie,… >>

314 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Zespół Crushinga

Witam posiadam większość objawów zespołu Crushinga wysoki kortyzol bóle głowy siniaczenie,wahania wagi,problem ze snem otyłość… >>

369 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

wpływ roztworu soli na tkanki

Kilka tygodni temu rozciąłem sobie palce na pile tarczowej. Spowodowało to ubytek części tkanek oraz kości. Aktualnie uczęszczam… >>

313 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Tomograf jamy brzusznej z miednicą

Bardzo proszę o interpretację tk. rn W miednicy po stronie prawej powyżej pęcherza moczowego widoczny jest ograniczony obszar… >>

370 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Problem przedwczesnego wytrysku

Witam. Mam 19 lat i problem przedwczesnego wytrysku. Jestem aktywny seksualnie od ponad 1,5 roku i wciąż występuje ten sam… >>

460 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

loading...