Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Interpretacja wyników krwi

Interpretacja wyników krwi. Kobieta 28 lat Proszę o interpretację podstawowych wyników KRWI. W nawiasie będą warotscie ref.… >>

487 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Czy mogę być w ciąży?

Witam. Od 4 dni spóźnia mi się miesiączka. Długość moich cykli: w czerwcu 24 dni, lipcu 29, sierpniu 30, wrześniu 30, październik… >>

35 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Problem z jądrem

Mam 17 lat cos dziwnego dzieje sie z moim jadrem na poczatku lewe jadro mi sie pomniejszylo i opadlo nizej niz prawe na… >>

535 Wyświetleń

3 Odpowiedźi

Proursan a karmienie piersią

Jestem chora na autoimmunoligiczną chorobę wątroby PBC. Choroba jest całkowicie pod kontrolą. Próby wątrobowe od momentu… >>

520 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Uczucie pełności

Witam. Mam 33 lata i od juz kilku lat zmagam sie z uczuciem pełnosci po posiłku. Uczuciu temu towarzyszy rozpierajacy ból,… >>

430 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Infekcja ukladu moczowego

Witam, od tygodnia mam silne parcie na mocz i uczucie, ze pecherz jest caly czas pelny. Nie mam zadnego bólu ani pieczenia,… >>

484 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Łyżeczkowanie

4 listopada miałam zabieg lyzeczkowania macicy z powodu ciąży pozamacicznej oraz podany metotrexat, od tygodnia czuje się… >>

454 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Problem z zawrotami głowy oraz wzrokiem

Witam, borykam się z dosyć dużym problemem zdrowotnym od około trzynastu lat, postaram się tutaj opisać okoliczności w jakich… >>

396 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Wszywka

Witam mam może nie zbyt subtelne pytanie i nie wiem czy dość inteligentne ale muszę je Zdać jakiś czas temu poddalem, się… >>

491 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Interpretacja wynikow

Witam proszę o interpretacje wyników histopatologicznyc h wyniki w linkurnhttps://zapodaj.net/45c607672aadc.jpg.html >>

133 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

loading...