Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Przerwanie antykoncepcji - stosunek

Witam, Stosuje już od półtora roku plastry evera. Zawsze o tej samej porze przyklejałam i ściągałam. Miesiączka ( bardzo… >>

356 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

czy to ciąża

Witam serdecznie. Jakiś czas temu współżyłam z mężem doszedł w srodku. Jestem tydzien przed miesiączka . bole podbrzusza… >>

13 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

interpretacja wyników TK płuc

W opisie badania TK mam coś takiego:: płuca bez zmian ogniskowych, brak zgrubień opłucnowych i płyny w jamach opłucnej,… >>

367 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Zmiana na stopie

Dzień dobry. Córka 7 lat ma czerwony duży palec i śródstopie u lewej i prawej nogi. Gdy przychodzi ze szkoły skóra jest… >>

403 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Zoledz

Od dluzszego czasu na zokedziu w okolicy cewki moczowej zrobił mi sie bialy nalot (takie krostki) nie boli mnie to ani nie… >>

436 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Skoki ciśnienia

Chłopak ma 21lat bardzo czesto zdarzaja mu sie badzo duże skoki cisnienia np wczoraj 150na90 wraz z tym chlopaka męcza bole… >>

350 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Zabranie przez przypadek tabletki na demecje

Dzień Dobry, miałem straszny ból głowy i nie czytając ulotki przez pomyłkę myśląc, że to tabletka na ból głowy zabrałem… >>

411 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

tabletki vines

Przyjmuje tabletki antykoncepcyjne, na ulotce napisane jest że możliwe jest przyjmowanie pomiędzy posiłkami a zabronione… >>

345 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Pieczenie jezyka

Witam ostatnio meczy mnie pieczenie jezyka po posilku mam niedoczynnosc tarczycy czy to moze byc przyczyna >>

84 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Antykoncepcja

Czy mogę zacząć brać pigułki antykoncepcyjne mercilon mając 42 lata i paląc papierosy. Jeśli nie to jakie >>

0 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

loading...