Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

trądzik na twarzy

W wieku 44 lat miałam ostatni okres. Po dwóch latach od ostatniego okresu udałam się do endokrynologa(wyniki hormonów tarczycy… >>

377 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

wyniki badania histopatologicznego

Dzień dobry,rnrnW dniu wczorajszym odebrałam wyniki badania histopatologicznego i prosiłabym o odczytrnEndometrium inactivum… >>

344 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

zatrucie środkami czystości

Witam. Tydzień temu sprzątając kabinę prysznicową za mocno nawąchałam się silnego środka z chlorem (cilit bang). Momentalnie… >>

376 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Biale grudki na migdalkach i gardle

Witam. Kilka dni temu zrobiła mi się na migdalku bolesna afta. Myslalam, ze szybko zniknie ale zaczęła sie powiększać az… >>

420 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Kłucie w podbrzuszu

Witam, jakiś czas temu poczułam silne parcie na pęcherz, podczas oddawania moczu (nie był zabarwiony krwią) zaczęłam czuć… >>

336 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

HIV

Witam. Jestem w 38 tyg, dziś bylam odebrać ostatnie wyniki z krwi przed porodem. Niestety nie ma mojego wyniku na HIV, powiedziano… >>

71 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

podwyższony poziom estradiolu

Witam. Jestem 32 letnią kobietą. W ostatnim czasie dzieją się ze mną dziwne rzeczy, które mnie zaniepokoiły m.in: spadek… >>

338 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Biocenoza

Witam, wynik biocenozy II, ale w tym: liczne leukocyty, liczne bakterie typu ziarniaków gram+ oraz liczne pałeczki dederleina.… >>

408 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Amylaza w moczu

Witam serdecznie. Mam takie pytanie 16 października miałam operację usunięcie woreczka żółciowego. Po około dwóch tyg trafiłam… >>

548 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Dzwina wysypka

Wysypka pojawiła się dziś, na w większości na brzuchu i plecach trochę na nogach i rękach. Co to może być, czy to alergiczne?rn… >>

395 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

loading...