Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Pominięta tabletka antykoncepcyjna w 3 tygodniu

Witam, mam podobny problem. Pominęłam ostatnia tabletkę przed 7 dniową przerwą. Z rozpędu przyjęłam ją na drugi dzień (zawsze… >>

329 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Gardło

Boli mnie już parę dni gardło pojawiły się na tyle gardła ropne torbiele czy będę w stanie wyleczyć tą angine w domu czy… >>

58 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Ból

Co to może być pod podbrzuszem wyszedł mi guz z którego leci biała ciecz razem z krwią a później jest czarna kropka? Jeszcze… >>

58 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Ból pięty

Boli mnie strasznie pięta w prawej stopie. RTG nic nie wykazał, a ból nie ustępuje. Ból jest z tylu pięty w miejscu, gdzie… >>

365 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Wątroba

Mam 18 lat. Moje wyniki badań 9 miesięcy temu: ALAT 159 ASPAT 130 GGTP 82 Lekarz przepisał Hepamerz. 3 miesiące temu przepisał… >>

37 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Zmiany w paznokciach

Witam Mąż ma na wszystkich paznokciach u dłoni dużo czarnych kreseczek pod płytka paznokcia. Był u lekarza który zrobił… >>

354 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Koronawirus a leczone nadciśnienie.

W internecie można wyczytać że wśród osób z grupy ryzyka związanego z koronawirusem są również osoby z nadciśnieniem. Czy… >>

410 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Strach przed ciążą

Witam, Ostatni okres rozpoczął mi się 21.02 po południu i moge powiedzieć że krwawienie trwało do 25.02 (wtedy widzialam… >>

299 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Notch w 13 tyg.

Witam! Czy obecność NOTCH (wciec wczesnorozk.) w 13 tygodniu ciazy to fizjologiczne zjawisko? W usg dopplerowskim w badaniu… >>

322 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Plamki

Witam, na szyi i rekach jakis czas temu(ok 2 tygodnie) zaczely mi sie pojawiac czerwone plamki. Bylo to po wyjsciu ze szpitala… >>

350 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

loading...