Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Ból kolana

Witam. Około dwa lata temu podczas schodzenia ze skarpy lewa noga "zjechała" mi do przodu, prawa noga pozostała w tyle,… >>

93 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Problem

Witam mam takie pytanie otóż pracuje fizycznie i od jakoś dwóch tygodni strasznie boli mnie bark po tabletkach przeciwbólowych… >>

49 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Wyniki badan na płodność

Dzien dobry ostatnio robilam badania hormonów estradiol progesteron tsh i prolaktyna, z tych wszystkich badan prolaktyna… >>

305 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Choroba serca czy nerwica?

Witam. Mam 21 lat, 77kg wagi 178cm wzrostu. Od stycznia miewam bóle w klatce piersiowej o różnym charakterze i umiejscowieniu.… >>

425 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Wyniki witaminy D3 a dawkowanie

Witam, dzisiaj otrzymałem wyniki z poziomu witaminy D3 we krwi Wynik 31.96 / MIn 30 , Max 100 Dotychczas stosowałem Vitrum… >>

317 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Kolonoskopia

Wynik kolonoskopie czy trzeba powtórzyć badanie ? Obejrzano całe jelito grube oraz odcinek jelita cienkiego i poza drobnym… >>

51 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Usuwanie zeba

Witam. 4 dni temu miałam usuwaną dolną ósemkę. Korzeń był bardzo duży, ząb mocno siedział, była próchnicą ale nie było stanu… >>

403 Wyświetleń

4 Odpowiedźi

Mr

Witam,rnMiałem rezonans jelit dostałem kontrast do wypicia oraz miałem dostać dożylny. Podczas badania poinformowano mnie… >>

376 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Plamki

Witam dziś zauważyłam na jednym pośladku blisko odbytu plamy które są lekko wypukłe A do tego czerwone i strasznie delikatne… >>

318 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Cukrzyca ciazowa

Witam, jestem w 26 tygodniu ciąży. Wykonałam [censored] OGTT. Wynik na czczo 81. Po godzinie od 75g glukozy 185, a po dwóch… >>

314 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

loading...