Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

325 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Płodność

Witam mam takie pytanie jak mogła bym sprawdzić płodność i czy jest takie badanie jak rezerwa jajnikowe i jak przeprowadza… >>

46 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Prosba o pomoc - refluks, krwawiacy przelyk

Witam serdecznie. Mam problem z ktorym od dobrych 2 lat nikt nie moze sobie poradzic. Bylem juz w szpitalu kilka dni (gastroskopia… >>

376 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

wyniki przeciwciała na alergeny

Hej, Mam pytanie. Wyonywałam badanie na ilość przeciwciał na alergeny w tym samym laboratorium 28.02.2020 i 05.03.2020.… >>

451 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Ból w klatce piersiowej

Witam Od dłuższego czasu odczuwam ból w klatce piersiowej zlokalizowany po prawej stronie na wysokości łopatki. Ból jest… >>

18 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Tabletki Antykoncepcyjne

Dzień Dobry Mam pytanie Biorę tabletki Elin codziennie o 22.20 Następnego dnia miałam trzy wyproznienia jedno o godz 8.00… >>

14 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Brązowe plamienie podczas 9 tygodniu ciąży

Ja jestem w 9tygodniu ciąży mam małe brązowe plamienie mieszkam w DE byłam w szpitalu i lekarz powiedział że jest wszystko… >>

394 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

373 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Bol i szum w głowie

Witam od tygodnia boli mnie glowa w sumie wszedzie, ciezko zlokalizowac ból. Na poczatku byl to bol głow (do zniesienia… >>

367 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Nieznana przyczyna

Witam,ostatnio tj.ponad tydzień temu złapałem przeziębienie i katar lał mi się z nosa do tego ból gardła.Bez przeczytania… >>

406 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

loading...