Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Pieczenie w buzi,na języku i w nosie

Witam ,mam pytanie dwa tygodnie temu zaczął mnie dziwnie jezyk piec i taki dziwny był >>

424 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Bardzo czerwona tylna ściana gardła i dziwny odgłos przy przełykaniu

Witam, Pierwszy raz piszę na takiego rodzaju forum, bo kontakt z lekarzem w związku z koronawirusem jest utrudniony. Od… >>

465 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Naczyniak

Mamusie ,moja córka ma naczyniak na główce rnBył on miękki, lecz zadrapała sie w niego ,poleciała krew i nagle zrobił sie… >>

432 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Zwolnienie lekarskie

Witam, tydzień temu miałem wypadek byłem na pogotowiu zszyli mi twarz natomiast lekarz nie wypisał mi zwolnienia lekarskiego.… >>

369 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Albumina surowicy bydlecej u 2 latki

Dzien Dobry moja corka ma 2 latka z testow alergicznych wyszla alergia na albumine surowicy bydlęcej co prawda wynik pokazal… >>

431 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Ciąża

Witam 4 dni spóźnia mi się okres, bola mnie piersi kłócie w podbrzuszu, dziś robiłam [censored] ciążowy i wyszedl negatywny.… >>

9 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Dziwne zmarscki i bol glowy bezenosc

Witam od trzech dni nie moge spac boli mnie glowa i mam dziwne zmarscki na srodku glowy co to moze byc mam tez ucucie sciskania… >>

409 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Czy to moze byc ciąża czy to coś poważniejszego?

Witam, zwracam sie do Państwa z takim pytaniem, mianowicie 19.03 miałam owulację, 23.03 odbyliśmy z mężem stosunek, na koniec… >>

404 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Problem z odnawiającą się raną między palcami

Dzień dobry, co jakiś czas odnawia mi się zaczewienie między palcami i pojawia się swąd. Używam undofen / undofen maxx,… >>

425 Wyświetleń

3 Odpowiedźi

Ryzyko ciąży

Witam, w czasie owulacji mieliśmy stosunek najpierw z prezerwatywa potem partner ja ściągnął i wszedł we mnie dosłownie… >>

30 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

loading...