Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Schizofrenia

Od pół roku przyjmuje leki psychotropowe na schizofrenie (amisan 400 mg olanzapina 15 mg na dobę ) niestety, w tym czasie… >>

71 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Nawracające zapalenia pęcherza moczowego

Niestety ale męczę się z nawracającymi zapaleniami pęcherza moczowego.rnrnJak sobie z tym radzić? >>

419 Wyświetleń

3 Odpowiedźi

Co to może być?

Witam od wczoraj mam duszności , bóle mięśni w głowie mi szumi i mnie boli , Nie potrafię nic zjeść. Leże cały czas. rnCo… >>

19 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Kręgosłup

Witam od jakiegoś czasu moj syn ma koło kręgosłupa plamy w poprzeg niego widoczne pod skórą jakby jakiś robak je drążył… >>

329 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Kucie w sercu a hemoroidy

Witam chcialbym sie spytac czy hemoroidy moga miec wpływ na kucie serca i przyspieszenie jegornOd 3 dni zauwazylem jak serce… >>

313 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Opis badania RTG

Witam, Nurtuje mnie pytanie w jakim zakresie radiolog ma obowiązek opisać badanie rtg. Czy ogranicza się do opisu na podstawie… >>

319 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Wypryski na języku

Witam, od 2 tygodni mam wypryski na koncu języka zauważyłem to wtedy ponieważ miałem infekcje gardła. Utrzymują sie aż do… >>

405 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

oparzenie 2 stopnia

Witam, Dokładnie 3 tygodnie temu poparzyłem się olejem/ogniem od nadgarstka do połowy przedramienia. Miałem jeden wielki… >>

413 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Ciąża?

Witam. Mam pytanie, okres spóźnia mi się już 21 dni ( dodam ze nie mam regularnych i zazwyczaj mi się spóźniła pare dni… >>

2 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Ciąża?

Witam. Mam pytanie, okres spóźnia mi się już 21 dni ( dodam ze nie mam regularnych i zazwyczaj mi się spóźniła pare dni… >>

0 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

loading...