Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Krosta po goleniu

Cześć, po goleniu miejsca intymnego między warga sromowa większą, a pachwina zrobila mi się grudka wypełniona ropa. Wiele… >>

327 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Flegma w gardle

Jestem po przeziębieniu ale odczuwam jeszcze flegmę (kluche)w gardle.czy mogę pomoc sobie lekiem erdomed ?czym jeszcze można… >>

343 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Stan zapalny zęba a okres

Od 4 dni mam stan zapalny zęba i przyjmuje lekkie leki przeciwbólowe. Do dnia dzisiejszego (17.03) miałam objawy PMS, okres… >>

297 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Szansa na ciąże ?

Witam, Od 4 marca przyjmowałam antybiotyk augmentin, dnia 7 marca doszło do pełnego stosunku bez dodatkowego zabezpieczenia,… >>

288 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Korona wirus

Witam chciałbym się zapytać czy jak mój mąż wraca do Polski z Niemiec i będzie objęty kwarantanna domowa czy będziemy mogli… >>

325 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Brak miesiączki

Witam, od kilku dni spóźnia mi się miesiączka. Mam wzdęte, twarde podbrzusze. Jeśli chodzi o seks to zabezpieczam się, a… >>

12 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Leki nie działają

Ponad rok brałem tabletki extasy. Raz w tygodniu. Na początku dawały dużo szczęścia i dobrze się czułem ale w pewnym momencie… >>

392 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Ciaża

WitamrnBrałam tabletki antykoncepcyjne w tym miesiącu w cały świat, ostatnio uprawiałam seks i mój partner spuścił spermę… >>

15 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

ZMiany skórne

Witam,mam na lewej stopie na małym palcu od wewnętrznej strony zmiany skórne i nie wiem co to jest. Dodam że pojawiło się… >>

21 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Niski progesteron

Czy niski progesteron może być przyczyną trudności z zajściem w ciążę? Od roku staramy się bezskutecznie o dziecko. Mamy… >>

315 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

loading...