Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Krew z nosa

Witam od jakiegoś czasu podczas mocnego kaszlu leci mi krew z nosa i ciężko ją zatamować >>

382 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

--

Witam stwierdzono u mnie jajnik torbielowaty ponieważ nie miesiaczkowalam co miesiąc miałam okres nieregularny . Teraz miesiączka… >>

306 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

380 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Ból ucha

Witam . Moja 5 letnia córka ma zatkane ucho woskowina , tak stwierdził lekarz rodzinny . Skierował do laryngologa ale z… >>

398 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Co na wypadanie włosów

Szukam sposobu na problemy z łysieniem, może jakieś kosmetyki, które będą w stanie to nieco powstrzymać. Zdaje sobie sprawę… >>

381 Wyświetleń

8 Odpowiedźi

Upadek

Wczoraj spadłam z konia , nie był to mocny upadek , nie czułam żadnych skutków ubocznych . Rano po przebudzeniu i wstaniu… >>

302 Wyświetleń

3 Odpowiedźi

polpasiec

witam, tydzien temu zaczal sie bol po lewej stronie plecow w okolicy nerki, w niedziele pojawila sie wysypka, swedzi i piecze,… >>

390 Wyświetleń

4 Odpowiedźi

Leki

Chciałabym się dowiedzieć ponieważ mam anginę i został zapisany mi antybiotyk taromentin 0,875g+0,125g czy mogłabym to zamienić… >>

121 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Kwarantanna domowa

Mam takie pytanie do Państwa. Moja córka wróciła z Dubaju w niedzielę, została poddana kwarantannie domowej, przebywa razem… >>

319 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Cesarkę

Bo miała cesarkę pierwsza i urodziło mi się dziecko bez słuchu i jestem w drugiej i mały ma przegroda międzykomorowa i czy… >>

290 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

loading...