Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Całoroczna ciągła wydzielina z nosa i gardła

WItam!Od kilku lat mam gargantuiczny problem z wydzieliną z nosa jak i przełyku(*Uwaga*nie przesadzam choć chciałbym, smarkam… >>

369 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Miesiączka

Sytuacja wyglada następująco , biorę tabletki antykoncepcyjne Vines od ponad roku , biorę je naprawdę dokładnie bo co do… >>

15 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Dziwne dolegliwości sercowe

Witam chciałbym zasięgnąć porady specjalisty odnośnie moich dolegliwości od strony serca a mianowicie sprawa wygląda tak… >>

378 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Stosunek przerywany, negatywny test, bolące piersi. Czy to może oznaczać ciążę?

Witam, mam 23 lata. W dniu 22 marca współczułam z partnerem. Był to stosunek przerywany. Następnego dnia dostałam okres,… >>

367 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Brak miesiaczki

Witam mam takie pytanie .Ostatnia miesiaczke miałam 17 lutego do 21 lutego .22 lutego wspulzylam z partnerem .Niestety mamy… >>

42 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Stres, pieczenie w klatce

Witam mam 14 lat ogólnie to w życiu miałem dużo stresu nie będe opowiadać przez co. Nie dawno temu dostałem z kolana w brzuch… >>

345 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

ból pleców

Dzień dobry, od 5 dni temu po ćwiczeniach fizycznych bolą mnie plecy w okolicach lewej łopatki. Zaczęłam stosować maść przeciwbólową… >>

117 Wyświetleń

3 Odpowiedźi

Twarde grudki na penisie

Witam, na wstępie napiszę , że nie mam możliwości pójścia do dermatologa/urologa, moja wizyta na którą czekałem miesiąc… >>

419 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

zawał serca podwsierdziowy bez uniesienia odc. ST

Dobry wieczór :) Proszę o określenie stopnia zawału u mojego męża. Przeszedł go odczuwając niewielkie , utrzymujące się… >>

431 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Ginekolog

Witam, mam problem ponieważ od 4dni mam swędzenie w pochwie dodatkowo zauważyłam 3 biale duże grudki. Jak to wyleczyć? >>

30 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

loading...