Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Łokieć

Witam. Podczas treningu bokserskiego źle trafiłem w worek bokserski i nastąpił ” przeprost lokcia ” było to ok tydzień temu… >>

327 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Nawroty choroby - co z nimi zrobić?

Witam, kilka miesiecy stwierdzono u mnie bolerioze. Minely dwa miesiace od zakonczenia kuracji, niestety aktualnie moj stan… >>

320 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Duszności

Witam Mam spory problem, od kilku dni mam ciężki oddech tak jakby dusznosci oraz bicie serca czuć jak bije mocno , pulsowanie… >>

46 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Plamienie

Witam od trzech lat biorę anty doustna mam syna trzy lata. Powinnam dostać okres zawsze był z środy noc na czwartek rano… >>

16 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Zel

Witam kupilam zly zel do cewnikowania zamiast lignocainum u mam a czy mige tym zelem wycewnikowwqc dziecko pozdrawiam >>

366 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Atopowe zapalenie skóry

Mam atopowe zapalenie skóry i od jakiś 2 tygodni zaczynają mnie obsypywać czerwone plamy i Chrósty bardzo swiedzace i nie… >>

371 Wyświetleń

3 Odpowiedźi

Esperal

Mój narzeczony miał wszyty esperal w listopadzie 2019. Na codzień pracuje zagranicą więc nie mam możliwości kontrolowania… >>

319 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Testpsteron

Witam z tej strony Bartek Janowski ,mam takie pytanie bo nie rozumiem dawek testosteronu gdzie proporcjonalnie jest to więcej.… >>

435 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Zwolnienie l4

Dzień dobry, moje pytanie dotyczy zwolnienia lekarskiego wstecz od lekarza psychiatry. Ile dni/tygodni /miesięcy wstecz… >>

392 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Refluks, niewydolność wpustu, polipy żołądka

Witam. mam 39 lat,ok 7 lat temu miałam pierwsza gastroskopię z powodu zgagi i odbijania, wyszło że mam niewydolność wpustu… >>

414 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

loading...