Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Visanne

Kiedy po braniu tabletek Visanne (3 miesiące) można starać się zajść w ciążę? Podobno odrazu po odstąpieniu jest niebezpiecznie… >>

334 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Obniżony poziom amylazy u dziecka 10 lat

Dzień dobry, moja córka lat 10 ma obniżony poziom amylazy. Niepokoił mnie jej wydety brzuch. Rano kiedy wstaje ma brzuch… >>

390 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Bol w klatce piersiowej

Od dybodnia bol w klatce piersowej bol sie nasila jest to uczucie jakby ktos sciskal mi pluca od kilku dni jakby bol kosci… >>

795 Wyświetleń

6 Odpowiedźi

Krzywa cukrowa

witam, proszę o poradę. jestem prawie w 28 tyg ciąży, miałam właśnie robiona krzywą cukrową.(obciążenie glukoza 75g) wyniki… >>

275 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Przedwczesne plamienie

Witam. Od 4 lat stosuję antykoncepcję hormonalną, Syndi . Wczoraj wystąpiło u mnie brązowe plamienie, dziś rano czerwone,… >>

315 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Skolioza

Witam. Chciałabym się dowiedzieć czy jest możliwość zmniejszenia bólu oraz zwiekszenie zakresu ruchu poprzez leki lub inne… >>

322 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Skolioza

Czy jest możliwość złagodzenia bólu osoby z twierdzona skolioza prawowypukla ? Dziękuję za wszelkie informacje >>

0 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Narośl

Dzień dobry mam pytanie gdyż mam na migadale podniebiennym zwisającą narośl o strukturze takiej jak sam migdał. Jakieś pół… >>

159 Wyświetleń

4 Odpowiedźi

Narośl przy ujściu pochwy

Witam. Mam pytanie odnośnie brodawek (?) przy ujściu pochwy, które pojawiły się miesiąc temu. Odstają jedynie delikatnie… >>

316 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Tomografia komputerowa klatki piersiowej

Dzień dobry. Proszę o pomoc w skonsultowaniu diagnozy: W segmencie 6 prawym podopłucnowo guzek o wymiarach 16x15x15 mm.… >>

294 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

loading...