Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

mały palec u stopy

Wczoraj przez przypadek z całej siły kopnęłam nogą o krzesło i wygiełam małego palca u stopy, dzisiaj palec jest siny ,… >>

425 Wyświetleń

3 Odpowiedźi

Krzepnięcie krwi

Witam Mam 18 lat i pojawiła mi sie wysypka. Małe czerwone kropeczki na nogach rękach i nieco na plecach jednak na poczatku… >>

390 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Plastyka pochwy

Witam 3 lata temu miałam operację rozpoznano u mnie obniżenie ścian pochwy. (wg ICD9CM):100.21.rnCzy w takim przypadku mogę… >>

316 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Kłucie w klatce piersiowej

Witam, mam 21 lat i od jakiegoś tygodnia odczuwam kłucie w okolicy serca i klatki piersiowej ponad żebrami. Ból nie nasila… >>

325 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Pęknięty tętniak

Babci pękł tętniak została wykonana operacja, zrobił jej się obrzęk jest w stanie ciężkim.Jakie są szanse że z tego wyjdzie? >>

375 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Ciąża

Witam! Ostani okres miałam 8 lutego, stosunek (23.02) odbyłam bez zabezpieczenia w dni płodne , wzięłam Escapelle ok.29… >>

19 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Petting A Ciążą

Mam pytanie jesteś okropną panikarą . 3 kwietnia dostałam okresu 5 kwietnia robiłam dobrze chłopakowi on mi nie , dziś jest… >>

312 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

263 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Brak miesiączki

Witam , mam 46lat ,ostatnia miesiączka była 3-11-2019,miesiąc temu miałam dwa plamienia w odstępach dwóch tygodni dwa dni,lekkie… >>

19 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Brak miesiączki

Mam 26 lat. Zazwyczaj okres miałam regularny. Teraz spóźnia mi się już 21 dni. Ostatnio trochę chorowałam, miałam przez… >>

1 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

loading...