Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Koronawirus

Dzień dobry. Dzisiaj wypuściłam mojego psa na podwórko i jakiś pan zaczął glaskac go przez płot. Od razu niewiele myśląc… >>

299 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

kaszel

Dzień dobry, od około 4 lat borykam się z kaszlem. Nie zaobserwowałam związku z porą dnia, nocy, porą roku, wysiłkiem. Udałam… >>

761 Wyświetleń

5 Odpowiedźi

Endometrioza

Dzień dobry mam obfite krwawienia i potrzebowałabym e-recepte exacyl >>

46 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Czy to prostata? Problemy w porannym/nocnym oddawaniu moczu

Mam 37 lat. Od niedawna pojawiły mi się objawy polegające na problemach przy porannym oddawaniu moczu. Chociaż nie występują… >>

388 Wyświetleń

3 Odpowiedźi

Prawdopodobieństwo ciąży

Dzień dobry. Uprawiałam seks z chłopakiem, dzień po dostałam okres który był o tydzień za wcześnie. Trwał on tylko 2/3 dni.… >>

73 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

żylak języka?

Witam. Czy jest jakiś lekarz, który orientuje się co to może byc? Pod językiem z jednej tylko strony mam zgrubienie coś… >>

395 Wyświetleń

3 Odpowiedźi

zmiana na żołędziu

Witam mam problem. W maju okolice krocza miały kontakt z dziwna substancją (myślę że to jest źródło przyczyny) ciężko mi… >>

349 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Co to może być?

Mam 21 lat i od ponad 6 miesięcy dzieje się ze mną coś złego. Zaczęło się od jednostronnego bólu głowy (lewa strona) wraz… >>

128 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Pytanie proszę o poradę

Dzien dobry stosuje plastry evra antykoncepcje i dostałam globulki dopochwowe macmiror 500 czuły one obniżają antykoncepcje… >>

282 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

re

Mam 47 lat ,od 20 lutego zatrzymała mi się miesiączka,bardzo się denerwuje czy to może być ciąża >>

271 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

loading...