Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Zwolnienie lekarskie/l4

Witam. Moja dziewczyna jest w ciąży a jej lekarz prowadzący robił sobie przedwczesną majówkę nie uprzedzając jej o tym.… >>

406 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Pradaxa a ciąża

Od kilku miesiecy zażywam lek Pradaxa, czy jest on przeciwwskazaniem do starania się o dziecko? >>

426 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Usg

Czy na podstawie iść jajników można określić dzień cyklu. Czy mogę załączyć tu zdjęcie? >>

17 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Miesiączka

Witam, mam taki problem. Mam nieregularne miesiączki i bardzo krótkie. Czasem dwa dni a pozostałe dwa dni to takie plamienia… >>

28 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Ciąża

Czy można planować ciążę, gdy mąż zażywa od kilku miesięcy lek przeciwzakrzepowy Pradaxa? Czy ten lek wpłynie na zajście… >>

9 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Wieczorny kaszel z dławiącą wydzieliną

Witam! W ciągu ostatnich 7 lat często pokasłuję, jednak dopiero od kilku miesięcy pojawiła się męcząca mnie wydzielina z… >>

407 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Guz

Dzień dobry. Mam 30 lat i zauważyłem taki problem w jamie ustnej. Ok 3 tygodni temu pojawił się między językiem a zębami… >>

726 Wyświetleń

5 Odpowiedźi

Ciąża

Jestem w 33 tyg ciąży ostatnio nasiliło sie znowu wypadanie włosów w trakcie miałam anemię i cały czas zażywam magnefar… >>

2 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Interpretacja wyników

Prosiłabym o interpretację moich wyników, niepokoją mnie, a nie mogę pójść do lekarza. Ponadto mam problem z miesiączkowaniem,… >>

52 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Krew z macicy w trakcie dni płodnych

Witam. Mam taki problem, że wyciekło mi parę kropel krwi z macicy na 1 dzień przed (wg kalendarzyka) najpłodniejszym dniem… >>

392 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

loading...