Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Spóźniający się okres

Witam Miesiączkę powinnam dostac 05.04. Cykle mam ok 30 dniowe. W dniu spodziewanej miesiączki ból podbrzusza oraz biały… >>

20 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Guzek

Witam od ponad miesiąca pojawiły mi sie dwa bardzo bolące guzki pod pachą, są zaczerwienione. Tydzień po pojawieniu się… >>

99 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Zgrubienie na cewce

Witam .. pisze na forum poniewaz od jakiegos pol roku zmagam sie z bardzo przykrym problemem .. mianowicie , na mojej cewce… >>

395 Wyświetleń

4 Odpowiedźi

Plastry hormonalne

Witam, od dłuższego czasu stosuję plastry system conti ale w chwili obecnej żadna hurtownia ich nie posiadam. Mogę dostać… >>

339 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Ciąża

Witam jestem w ciąży ok 10tygodniu byłam na wizycie u lekarza usg wykazała że rozmiary ciąży są mniejsze czyli gdzieś 8… >>

2 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Re

Dzień dobry, jak powinno sie liczyć cykl nastepnej miesiaczki od pierwszego dnia okresu czy koniec okresu proszę o pomoc, >>

1 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Ciąża

Witam jestem miesiąc po odstawieniu tabletek więc nie wiem kiedy doszło do zapłodnienia w piątek zrobiłam [censored] wyszedł… >>

0 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Wyniki badań zdjęcie klatki piersiowej

Dzień dobry. Dostałam wyniki zdjęcia klatki piersiowej P-A + bok. Jest napisane "okolooskrzelowe zmiany rysunku płucnego… >>

296 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Wynik gastroskopii

Witam ,orientuje się ktoś co znaczy taki wynik z gastroskopii : GERD A , niedomoga wpustu IIIst wg Hilla. rnWyszła również… >>

386 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Ssanie w żołądku

Od dłuższego czasu zmagam się z problemami od strony żołądka, albo jest to uczucie kamienia zamiast żołądka, czyli straszny… >>

394 Wyświetleń

3 Odpowiedźi

loading...