Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Dezynfekcja rąk i skóry

Witam,rnJeśli ktoś jest zainteresowany kupnem środków do dezynfekcji rąk i powierzchni to zapraszam do sklepu : www.drip.com.pl >>

326 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Ból w prawym podżebrzu.

Błagam o pomoc. Od 8 lat zmagam sie z bólem w okolicy prawego podżebrza. Zaczęło się w ciąży. Córeczka wchodziła mu bardzo… >>

383 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Powiększona śledziona

Mąż ma powiększona śledzionę od 2017 roku jej wielkość wynosiła 13;5 robi USG co roku i dzisiaj zrobił USG kontrolne ma… >>

314 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Re:

Dzień dobry, , Odbywałam wizytę u lekarza ginekologa z podejrzeniem infekcji intymnych. Zapisał mi lek Macmiror complex… >>

257 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Ciąża

Witam, W marcu bralam tabl. Antykoncepyjne w kwitniu juz nie. Z chlopakiem spalam 31.03, nastepnie 3.05 W kwietniu nie mialam… >>

1 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Wezly chlonne

Witam od 3 miesiecy mam powiekszone wezly chlonne nadobojczykowe poty nocne bardzo silne czesta podwyzszona temperatura… >>

691 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Covid 19

Witam. Od kilku dni mam stan podgorączkowy który powraca gdy lek przeciwgorączkowy przestaje działać. Dziś zaczęłam odczuwać… >>

317 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Pytanie

Mam 57 lat Jestem po 3 cesarskich cieciach . Ostatnia cesarka w 1987roku. Rok przed ostatnia ciaza byla ciaza pozamaciczna… >>

120 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Zapalenie jamy ustnej

Zaczęło się od bólu gardła, nastepnie wyskoczył jakby malutki kamień migdałowy na prawym migdale. Teraz na wewnętrznej stronie… >>

74 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Gripex w ciąży

Zaczynam 6 tydzień ciąży. Wczoraj wieczorem miałam groączke 38,7 C. Wziełam 1 tabl. paracetamolu i 1 gripexu max. Dziś mam… >>

300 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

loading...