Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Zaburzenia

Witam. Od miesiąca nie czuję się najlepiej. Zaczęło się od podejrzenia derealizacji, potem zaczęłam się zastanawiać czy… >>

404 Wyświetleń

4 Odpowiedźi

Wymrożenie kurzajek

Witam, 22.04.2020 miałam wymrażane 2 kurzajki (nie za duże) tamtego dnia miałam spuchniętego łokcia, bo te kurzajki są za… >>

336 Wyświetleń

4 Odpowiedźi

Badania krwi

Czy przy zapaleniu rwy kulszowej moga być podwyższone wyniki crp i obrn. Dziękuję >>

353 Wyświetleń

3 Odpowiedźi

Ciemne plamy pod stopami

, u męża kilka dni temu pod stopami pojawily się ciemne plamy, zlewaja się one w całość, tylko na obrzeżach są nieregularne.… >>

371 Wyświetleń

5 Odpowiedźi

Ocet jabłkowy a wątroba?

Witam mam zamiar zrzucić pare zbędnych kg chciałam sie dowiedzieć czy stosowanie octu jabłkowego jako dodatek do diety i… >>

533 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

okulista

Witam. Co jakiś czas występuje u mnie pękające naczynko w prawym oku co też powoduje ból tego oka. Czy jest to powód do… >>

326 Wyświetleń

4 Odpowiedźi

Narosl na piersi

Dzień dobry Mam takie pytanie urodziłam dzieci i 3-4 msc po porodzie zauważyłam na piersi mała narosl z plynem ona jakby… >>

381 Wyświetleń

6 Odpowiedźi

Guz z tyłu czaszki

Witam. Mam 16 lat i jestem lekko zaniepokojony dość sporawym guzem z tyłu czaszki, guz rośnie w oczach. Nie odczuwam bólu… >>

275 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Torbiele podczas stosowania tabletek anty - czy ochrona jest skuteczna?

Chciałabym się zapytać czy torbiele na jajnikach, które powstają w trakcie brania tabletek antykoncepcyjnych świadczą o… >>

301 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Problem z szyciem po porodzie

Witam mam dylepat nie wiem co mam robic jestem po porodzie juz minelo 7 miesiecy mialam naciecie krocza od wcOraj swedI… >>

283 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

loading...