Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Biodra po porodzie

Witam trochę nietypowe pytanie czy biodra po ciąży wracają do stanu z przed czy się schodzą? Jeśli tak to w jakim czasie.… >>

339 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Ból brzucha w prawym dolnym boku

Witam, mam pytanie wczoraj wieczorem zaczęło mnie bardzo boleć i kłuć w podbrzuszu na dole z prawej strony. Po kilku godzinach… >>

296 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Opryszczka

Witam jestem w 6 tyg. ciąży dzisiaj zauważyłam u siebie na dolnej wardze opryszczkę dosyć rozległą pragnę zaznaczyć że jest… >>

276 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Brak miesiaczki

Witam ja mam takie pytanie 21lutego 2020 miałam ostatnia miesiączkę w marcu 21 tego roku miałam bardzo skąpa miesiączkę… >>

10 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Zapytanie o guzek

Witam, Byłam u ginekologa wczoraj, wszystkie badania są w porządku , jednak wyszło że mam drozdzyce pochwy. Doktor przepisała… >>

313 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Grzybica jamy ustnej

Witam nie mogę się pozbyć grzybicy jamy ustnej próbowałem różnych antybiotyków. Proszę od pomoc >>

727 Wyświetleń

4 Odpowiedźi

Krew, ferrytyna

Dzień dobry, mam bardzo ważne dla mnie pytanie nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi. Choruję na niedoczynnosc tarczycy hashimoto.… >>

339 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Problemy w okolicach brzucha

Witam, Jestem 2 lata po porodzie. Od 4 miesięcy pojawiły się u mnie niepokojące mnie objawy. Cały czas mam wzdęty brzuch,… >>

276 Wyświetleń

3 Odpowiedźi

Stopy - grzybica?

Witajcie. Dość dużo pracuje fizycznie nie zmieniając obuwia, często po 12h. Mimo regularnej higieny stopy już nawet po chwili… >>

316 Wyświetleń

4 Odpowiedźi

Zdrowe buty dla dziecka na wiosnę i lato

Jak wybrać zdrowe buty dla dziecka na wiosne i lato? >>

335 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

loading...