Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Duze wargi sromowe

Uprzejmie proszę o wasze opinie i uwagi. Zwracam się zarówno do kobiet jak irnmężczyzn. Mam dosyć długie wargi sromowe i… >>

386 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Paznokcie

Witam, mam problem z paznokci u dłoni. Przez długi czas nosiłam hybrydy po ich zdieciu frezarka zauważyłam niepokojąca zmiany… >>

386 Wyświetleń

5 Odpowiedźi

Czy to ciąża?

Witam. Okolo 2 tygodniu temu wspólżyłam z chłopakiem jednak oboje nie zabezpieczylismy się. Wtedy byłam mniej w środku dni… >>

334 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Ciąża

Problem: podczas końca miesiączki,współżyłam z chłopakiem, robiliśmy to bez zabezpieczenia. Mój chłopak dosyć szybko zareagował… >>

34 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Ciąża

3 dni temu uprawilismy sex,bez zabezpieczenia ponieważ staramy się o dziecko. 28 kwietnia powinnam dostać okresu,tym że… >>

0 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Alergia na roztocza a problemy z oddychaniem w masce.

Mam spore problemy z oddychaniem w maseczce. Ilość powietrza w masce jest dla mnie niewystarczająca, muszę z całej siły… >>

446 Wyświetleń

3 Odpowiedźi

Pomocy

Witam, od 2 dni coś bulgocze mi w okolicach brzucha i zamiast kału leci mi jakaś piana, jest ona praktycznie przezroczysta,… >>

184 Wyświetleń

3 Odpowiedźi

Pomocy !!

Witam, mam problem dotyczący mojej mięsiączki (chyba miesiączki) otóż moje cykle wynoszą od 28 do 31 dni.5 kwietnia skończyła… >>

1 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Ginekolog

Witam na bocznej części warg sromowych zrobiła mi się taka grudka twarda co mam z tym zrobic >>

31 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Objadanie się, cukrzyca?

Od ok 8 lat mam zaburzenia odżywiania pod różnymi postaciami. Najpierw anoreksja, później ortodoksja, od ok 1,5 roku kompulsywne… >>

328 Wyświetleń

8 Odpowiedźi

loading...