Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Język

Witam, od ponad 2 miesięcy borykam się z problem jakim jest biały nalot(gęsty) po ściągnięciu pozostają jakby włoski. z… >>

395 Wyświetleń

4 Odpowiedźi

Złamane żebra a skoki na linach

Witam serdecznie W lipcu 2019 zlamalam 3 zebra oraz kosc biodrowa poprzecznie i przepraszma ale nie pamietam dokladnie:… >>

284 Wyświetleń

3 Odpowiedźi

Błonnik a antykoncepcja

Witam, czy błonnik zawarty w chlebie, płatkach i innych produktach spożywczych wpływa na antykoncepcję hormonalna ? Czy… >>

274 Wyświetleń

3 Odpowiedźi

Złamanie otwarte ksoci paliczkowej

Witam. Ucielam prawie palca w większej połowie paznokcia, w szerz paznokcia oraz przecięłam kość paliczkowa. Szwy na paznokciu… >>

373 Wyświetleń

3 Odpowiedźi

Interpretacja badań LH

Witam! Odebrałam wyniki badań hormonalnych - oczywiście udam się z nimi do lekarza, jednak do wizyty daleko, a ja wychodzę… >>

292 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Guz

Witam ,kilka dni temu zauważyłam że w mojej prawej piersi znajduje się guzek ,wcześniej go nie zauważyłam ,fakt że jesteśm… >>

7 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Ciemniejący paznokieć u prawej stopy

Dzień dobry, Mam problem z ciemniejącym paznokciem dużego palca u prawej stopy. W wyniku kontuzji dwa lata temu pękła mi… >>

420 Wyświetleń

4 Odpowiedźi

Nietypowa miesiączka

Witam, Półtora tygodnia przed okresem czalo mnie po bolewac brzuch jak ma okres raz bardziej raz mniej i tak codziennie… >>

286 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Zaburzenie widzenia?

Dzien dobry. Od okoko miesiaca zauwazylam u siebie problem- problem z odmierzaniem. Zaczelo sie niewinnie -wydawalo mi sie… >>

324 Wyświetleń

4 Odpowiedźi

Brak miesiaczki

Dzien dobry. Mam 21 lat, od wielu lat mam regularne miesiaczki z 33-35 dniowym cyklem. Często są bardzo bolesne, potrafie… >>

57 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

loading...