Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Tabletka

Dzień dobryrnMam pytanie jak nazywa się tabletka biała w kształcie koniczyny dzielona na cztery i dla kogo jest przeznaczona… >>

390 Wyświetleń

7 Odpowiedźi

Stosunek seksualny

Czy kilkanaście godzin po stosunku może pojawić się linea negra? >>

319 Wyświetleń

3 Odpowiedźi

Powiekszona źrenica, opuchnieęte oko, ból szczęki

Witam. Od póltora roku mam powiekszoną źrenicę w lewym oku, a oko jest napuchnięte. Czuje tez dzinwy ucisk w szczęce i jakby… >>

328 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Test OGTT

Odebrałam wyniki testu OGTT i niepokoi mnie, ze wynik po dwóch godzinach wzrósł, czy to oznacza,ze mam cukrzycę? Oto moje… >>

353 Wyświetleń

3 Odpowiedźi

Przecięty palec serdeczny prawej rekiw w większej połowie paznokcia, przecięta ksoc paliczka

15 dni temu prawie ucielam palca serdecznego u prawej ręki. Było to w pracy  przy maszynie z gilotyna. Palec przecięty w… >>

374 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Alergolog Łódź

Moja córka walczy z atopowym zapaleniem skóry.rnrnDoradzicie dobrego lekarza dermatologa? >>

421 Wyświetleń

4 Odpowiedźi

dawkowanie leku

Dzień Dobry! Mam takie pytanie odnośnie kropli Dexamethason które przepisal mi okulista. W byłam u okulisty trzy dni temu… >>

322 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Czerwone gardlo i bialy nalot na policzkach

Witam serdecznie, przez ost 2 tyg mnialam uderzenia zimna i goraca w obrebie twarzy ,bol żuchwy, ucha gardla chrypa gdy… >>

370 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Opor w odbytnicy

od jakiegos czasu moje stolce sa dosc luzne, nie mam biegunek, bo wyprozniam sie max. 2 razy dziennie, zwykle z rana. dodatkowo… >>

335 Wyświetleń

4 Odpowiedźi

Ból nóg

Witam jestem kobietą mam 30 lat.od 3 tygodni mam straszne bóle mięśni nóg.wysilku większego nie było.czasami mam uczucie… >>

343 Wyświetleń

3 Odpowiedźi

loading...