Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Biała piana po stosunku

Witam. Po zakończonym stosunku poszłam do łazienki i zauważyłam że wypływa ze mnie biała piana. Powinnam się tym martwić? >>

286 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Brak ochoty na seks po porodzie

Dziewczyny czy Wy również tak długi czas po porodzie nie miałyście ochoty na seks? Sama na początku sądziłam że jet to normalne… >>

374 Wyświetleń

5 Odpowiedźi

Nie wiem co myśleć o tym

Dodam jeszcze że w dni płodne kochałam się z moim facetem i zalal 3 razy pod rząd Mam pytanie mam 24 lata jestem rok po… >>

296 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Przewlekly katar u 7 miesięcznego niemowlecia

Witam, od ponad 2 mieisecy zmagam się z katarem a bardziej zatkany nosem u mojej 7 miesięcznej córki. Wydzielona nie jest… >>

291 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Wylewy skorne

Mama ma 82 lata ma rzs przy niedużym dotknięciu robią się sine nogi ,czy ręce aż fioletowe ,czym to zwalczać ,niemożna niczym… >>

322 Wyświetleń

7 Odpowiedźi

Miesniaki macicy

Witam,mam miesniaki macicy.Najwiekszy 3.7 cm modeluje endometrium I powoduje dlugie,krwotoczne miesiaczki.Przez rok czasu… >>

334 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Spirala + tampon

Mam spirale wewnątrz maciczną i uprawiajac seks przypomniałam sobie ze mam w środku tampon! Czy mogło to w jakiś sposób… >>

276 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Wkładka kyleena

Witam, 12 tygodni temu założyłam wkładkę Kyleena lekarz poinformował mnie ze powinnam stawić się na wizytę po 6 tygodniach,… >>

441 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Problem z polykaniem

Witam mam 20 lat i bardzo proszę o pomoc bo jestem załamana  zacznę od tego że na mój problem nie potrafię znaleźć odpowiedzi… >>

413 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Miesiączka

Mam teraz taki problem ze przed miesiaczką jest mi słabo , jest obfite krawienie , wymiotuje , bardzo boli mnie brzuch ale… >>

4 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

loading...