Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Cytologia

Witam Otrzymałam wynik cytologii. Mój lekarz mówi że nie ma nic niepokojącego, ale jak czytam wynik to wychodzi ze wszystko… >>

470 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Interpretacja wyników

Witam, proszę o interpretację niektórych wyników z krwi i moczu. Kobieta, 23 l. Te które wypisuje są powyżej zakresu refencyjnego.… >>

25 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Proszę o pomoc mam. Myśli. Eutanazyjme

Cześć mieszkam. W Holandia, mam nie równe drogi oddechowe w przełyku jak bym miał. Rozszerzenie zrobione. Za sprawą urządzenia… >>

401 Wyświetleń

3 Odpowiedźi

Ciało obce w skórze

Witam, rnW dzieciństwie (ok. 10 lat temu) przewróciłam się i wbiłam sobie malutki kamyczek (2mm) w skórę na kolanie. Mama… >>

388 Wyświetleń

4 Odpowiedźi

Chlamydia Trachomatis

Witam. Mam 33 lata. Oto moje wyniki z krwi na oznaczenie Chlamydii Trachomatis: Przeciwciała w kl. IgG 3,57 RU/ml - wynik… >>

342 Wyświetleń

3 Odpowiedźi

Neoparin 0,4

Witam. Czy sa jakies przeciwskazania do opalania sie na solarium podczas brania leku przeciwzakrzepowego Neoparin 0,4? >>

377 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Zmiany na prąciu

Witam. Od 2 tyg mam zmianę skórną na prąciu ,zmiana ta polega na suchej skórze u nasady prącia,skóra w tym miejscu jest… >>

433 Wyświetleń

4 Odpowiedźi

Przepuchlina pachwinowa

Dzień dobry jestem 4 miesiące po zabiegu przepuchliny pachwnowej i wyszedł mi tętniak i dostałam antybiotyk i na nowo mi… >>

297 Wyświetleń

3 Odpowiedźi

Fizjoterapia dziecięca

Cześć Słyszałam dużo, że konsultacje z fizjoterapeutami można rozpocząć już na bardzo wczesnym etapie rozwoju człowieka.… >>

337 Wyświetleń

4 Odpowiedźi

Potworny Ból brzucha po Pyrantelum

W ubiegłym tygodniu przyjęłam lek pyrantelum zwalczający owsice. Pasożyty zniknęły i nie doskwierają mi już objawy, które… >>

491 Wyświetleń

3 Odpowiedźi

loading...