Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Czy moge byc w ciąży?

Czy to moze byc ciaza ? Ostatnia miesiaczka nie pojawila sie w terminie ,dostalam okres 19 maja i skonczyl sie 24 maja .… >>

0 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Ocieranie a ciąża

Dzień dobry, bardzo proszę o pomoc i zrozumienie. Moja dziewczyna ostatni raz dostała okresu 5.05, wczoraj miała mieć kolejny… >>

293 Wyświetleń

5 Odpowiedźi

Torbiel jądra

Po usunięciu torbieli jądra jest zalecana abstynencja seksualna. Czy można się masturbować powiedzmy po upływie około 4… >>

386 Wyświetleń

5 Odpowiedźi

Uczucie nistabilności

Witam serdecznie. Od końca roku zaczęłam poszukiwać przyczyn moich dolegliwości. Zacznę może od tego, że w 2017 roku urodziłam… >>

344 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Problem z żuchwa

Dzien dobry od dwóch dni zmagam się z łagodnym bólem i opuchluzna w okolicy żuchwy . Miejsce to znajduje się po lewej stronie… >>

308 Wyświetleń

5 Odpowiedźi

Torbiel jądra

Witam. Dlaczego po zabiegu wycięcia torbieli jądra zalecane jest współżycie dopiero po 14 dniach? Jaki mogą być powikłania… >>

384 Wyświetleń

3 Odpowiedźi

Tabletki

Witam biore tab. Vibin. 21 i mam zrobić 7 dni przerwy? Czy dalej brać oczywiście nie placebo. >>

100 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Kręgosłup lędźwiowy

Witam. Miałem robione rtg kręgosłupa łędzwiowego i wyszło mi: lewoboczne skrzywienie kręgosłupa, spłycenie fizjologicznej… >>

343 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Jednostronny ból migdałka

Witam, mam 21 lat i od dwóch miesięcy mam jednostronny ból migdałka, który promieniuje do ucha. Brak innych objawów. Laryngolog… >>

349 Wyświetleń

3 Odpowiedźi

Silne zmęczenie i problemy z nogami

Witam. Od długiego czasu czuje się bardzo źle. To już trwa 2 lata odkąd urodziłam córkę. Po ciąży okazało się że mam podwyższony… >>

309 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

loading...