Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Imovane

Dzien dobry biore lek imovane juz od roku jestem juz uzalezniona i bez tabletki nie zasne choruje rowniez na nerwice lękowa.… >>

435 Wyświetleń

3 Odpowiedźi

Ciąża

Witam. Razem z narzeczonym staramy się o dziecko. Jaka dieta lub suplementy diety pomogą mi zajść w ciążę? Jak wyliczyć… >>

9 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Nieprzyjemny zapach z ust

Witam. Borykam się z nieprzyjemnym zapachem ust lub inaczej zwanym nieświeżym oddechem. Najbardziej dokucza mi on podczas… >>

381 Wyświetleń

4 Odpowiedźi

Pęcherzyk

Witam, mam prośbę o skontrolowanie mojego wyniku USG transwaginalnego. Porównam wyniki poniżej: 2018 ednometrium 8 jednorodne… >>

395 Wyświetleń

3 Odpowiedźi

Nieregularne miesiączki

Witam. Mam nieregularne miesiączki więc dostałam skierowanie na badania jutro idę z nimi do ginekologa.zostałam zbadana… >>

73 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Zawiana klatka, wezly chłonne?

Witam. W weekend spędziłam sporo czasu w aucie, klimatyzacja otwarte okna. Wczoraj rano czułam lekki ból pod prawa piersią.… >>

376 Wyświetleń

3 Odpowiedźi

Mania i hipomania?

Dzień dobry, Mam diagnozę Schizofrenia Paranoidalna, ale czasem ma dziwne objawy. Opiszę trochę o co mi chodzi. 2 razy w… >>

626 Wyświetleń

5 Odpowiedźi

Ból z lewej strony ciała

Witam Od pewnego czasu na dole pleców po lewej stronie bliżej kręgosłupa pojawiła mi się ciemna plama lekko podłużna i doszedł… >>

407 Wyświetleń

3 Odpowiedźi

Chrypa

Moj tata ma od 3 msc chrype. Pojawia sie ona z przerwami. Pracuje w zmiennych temperaturach. Narazony jest na skoki i zmiany… >>

454 Wyświetleń

5 Odpowiedźi

brak miesiączki

witam. od zawsze mam nieregularne miesiączki. w kwietniu zaczęłam uprawiać seks z zabezpieczeniem a od połowy maja nie występuje… >>

67 Wyświetleń

3 Odpowiedźi

loading...