Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Konsultacja psychiatryczna

Witam! Jestem studentką, mam 23 lata. Około rok temu udałam się na konsultację psychiatryczną, gdyż miałam problemy ze snem… >>

17 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Co zamiast viagry

Witam.Czy jest jakiś bezpieczny oraz skuteczny środek , zamiast viagry, który ma dobre działanie na potencję?rnrnZ różnych… >>

26 Wyświetleń

3 Odpowiedźi

Aktywność fizyczna po ginekomastii

Panowie jak jest z aktywnością fizyczną po ginekomastii? Można chodzić? >>

13 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

brak miesiączki

witam. od zawsze mam nieregularne miesiączki. w kwietniu zaczęłam uprawiać seks z zabezpieczeniem a od połowy maja nie występuje… >>

27 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Imovane

Dzien dobry biore lek imovane juz od roku jestem juz uzalezniona i bez tabletki nie zasne choruje rowniez na nerwice lękowa.… >>

15 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Ciąża

Witam. Razem z narzeczonym staramy się o dziecko. Jaka dieta lub suplementy diety pomogą mi zajść w ciążę? Jak wyliczyć… >>

9 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Nieprzyjemny zapach z ust

Witam. Borykam się z nieprzyjemnym zapachem ust lub inaczej zwanym nieświeżym oddechem. Najbardziej dokucza mi on podczas… >>

9 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Pęcherzyk

Witam, mam prośbę o skontrolowanie mojego wyniku USG transwaginalnego. Porównam wyniki poniżej: 2018 ednometrium 8 jednorodne… >>

5 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Nieregularne miesiączki

Witam. Mam nieregularne miesiączki więc dostałam skierowanie na badania jutro idę z nimi do ginekologa.zostałam zbadana… >>

11 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Zawiana klatka, wezly chłonne?

Witam. W weekend spędziłam sporo czasu w aucie, klimatyzacja otwarte okna. Wczoraj rano czułam lekki ból pod prawa piersią.… >>

9 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

loading...