Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Guz za uchem u syna

Rok temu u syna za uchem wyczułam dużego guza. Lekarz rodzinny zlecił badanie krwi i CRP. Morfologia i CRP w normie. Jednak… >>

347 Wyświetleń

3 Odpowiedźi

tarczyca

dzien dobry od dłuższego czasu mam problemy z wypadającymi włosami, łamiące paznokcie, problemy z utrzymaniem wagi oraz… >>

44 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Czy moge byc w ciazy?

Witam mam pytanie otoz jestem przed miesiaczka powinnam ja dostac 3 czerwca byl stosunek na 5 dni przed miesiaczka i dodam… >>

0 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Coś po mnie chodzi

Dzień dobry, od kilku dni mam wrażenie, że coś po mnie chodzi. Właściwie to nie jest wrażenie. Coś tak delikatnego jakby… >>

357 Wyświetleń

5 Odpowiedźi

Krwawienia

Witam. Mam taki problem. Iż występują u mnie od półtora tygodnia krwawienia oraz plamienia. Te krwawienia raz ustępują i… >>

389 Wyświetleń

3 Odpowiedźi

Tarczyca

Dzień dobry. Choruję na niedoczynnosc tarczycy. Dodatkowo mam nadmierne owłosienie. Czy może być to spowodowane podwyższonym… >>

0 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Miesiączka po ciąży pozamacicznej

Witam 30 kwietnia zakończyłam leczenie farmakologiczne ciąży pozamacicznej , od dwóch dni skąpo plamie w monecie oddawania… >>

391 Wyświetleń

3 Odpowiedźi

Ciąża

Chciałam zapytać czy to możliwe że mogę być w ciąży..... Robiłam [censored] ale wyszedł negatywy ale temperatura ciała się… >>

20 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Petting, a ciążą- czy doszło do zapłodnienia

Dzień dobry. Ostatnio uprawiałam petting z moim chłopakiem w dni płodne. Najpierw sprawiałam mu przyjemność ręką i ustami.… >>

424 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Miesiączka

Jestem rok po urodzeniu dziecka przez CC. Okres dostałam odrazu po skończeniu połogu. Na początku miałam okres co 35 dni… >>

101 Wyświetleń

5 Odpowiedźi

loading...