Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Choroba hashimoto

cześć dziewczyny! czy w naszej spoleczności któraś choruje na tą chorobę tarczycy? u mnie wykryli to kilka miesięcy temu,… >>

327 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Nerwicę

Witam. Mam nerwicę lękowa . Chorowałam dwa miesiące w czasie epidemia na krtań i oskrzela. Dużo leków wizyty tylko telefoniczne.… >>

411 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Problem z miesiączka

Dzień dobry. Mam problem z miesiaczkami od dwóch miesięcy występują co 45dni A w kwietniu zamiast miesiączki pojawiają skąpe… >>

290 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Zapłodnienie

Miesiączke miałam 10 maja, cykle występują u mnie co 24-27 dnirnKochając się z chłopakiem pękła nam prezerwatywa rnCzy moge… >>

43 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Ból krtani i suchy kaszel

Witam Od 10 tyg dokucza mi suchy laskoczacy kaszel oraz ból krtani podczas kaslania. Dodam ze krtań mnie boli przy dotyku… >>

288 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Hemoroid?

Witam Kilka dni temu zauważyłem guza w okolicy odbytnicy, dokładnie po prawej stronie, olałem temat myślałem że zniknie.… >>

394 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Odpowiednie wymiary ciąży

Witam, leżalam w szpitalu 3 dni z powodu wystąpienia plamienia, zasotowano u mnie luteinę. Przy przyjęciu wyniki usg GS… >>

286 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Rak?

Witam, Mniej więcej od miesiąca zauważyłam, że mam uczucie "guli" w gardle. Dziś przy pomocy patyczka zajrzałam do gardła… >>

457 Wyświetleń

4 Odpowiedźi

Tramal Retard 200 recepta/Wrocław

Poszukuję lekarza, ktory odpłatnie wypisze recepte na Tramal Retard 200 (30 lub 50 szt) w celach leczniczych.Płace za samą… >>

252 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Zrosty na macicy

Witam czy możliwe ze w 22 tyg ciąży lekarze nie wykryli przez usg zrostów na macicy? Chodzi o zrośnięcie się macicy z łożyskiem… >>

319 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

loading...