Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Krwawienia

Witam. Mam taki problem. Iż występują u mnie od półtora tygodnia krwawienia oraz plamienia. Te krwawienia raz ustępują i… >>

395 Wyświetleń

3 Odpowiedźi

Tarczyca

Dzień dobry. Choruję na niedoczynnosc tarczycy. Dodatkowo mam nadmierne owłosienie. Czy może być to spowodowane podwyższonym… >>

0 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Miesiączka po ciąży pozamacicznej

Witam 30 kwietnia zakończyłam leczenie farmakologiczne ciąży pozamacicznej , od dwóch dni skąpo plamie w monecie oddawania… >>

395 Wyświetleń

3 Odpowiedźi

Ciąża

Chciałam zapytać czy to możliwe że mogę być w ciąży..... Robiłam [censored] ale wyszedł negatywy ale temperatura ciała się… >>

20 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Petting, a ciążą- czy doszło do zapłodnienia

Dzień dobry. Ostatnio uprawiałam petting z moim chłopakiem w dni płodne. Najpierw sprawiałam mu przyjemność ręką i ustami.… >>

429 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Miesiączka

Jestem rok po urodzeniu dziecka przez CC. Okres dostałam odrazu po skończeniu połogu. Na początku miałam okres co 35 dni… >>

101 Wyświetleń

5 Odpowiedźi

Cytologia

Witam Otrzymałam wynik cytologii. Mój lekarz mówi że nie ma nic niepokojącego, ale jak czytam wynik to wychodzi ze wszystko… >>

470 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Interpretacja wyników

Witam, proszę o interpretację niektórych wyników z krwi i moczu. Kobieta, 23 l. Te które wypisuje są powyżej zakresu refencyjnego.… >>

25 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Proszę o pomoc mam. Myśli. Eutanazyjme

Cześć mieszkam. W Holandia, mam nie równe drogi oddechowe w przełyku jak bym miał. Rozszerzenie zrobione. Za sprawą urządzenia… >>

400 Wyświetleń

3 Odpowiedźi

Ciało obce w skórze

Witam, rnW dzieciństwie (ok. 10 lat temu) przewróciłam się i wbiłam sobie malutki kamyczek (2mm) w skórę na kolanie. Mama… >>

388 Wyświetleń

4 Odpowiedźi

loading...