Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

CZY JESTEM W CIĄŻY?

Witam, robiłam dzisiaj [censored] ciążowy i wyszedł pozytywnie, dla upewnienia zrobiłam badania beta hcg I wynik wyniósł… >>

82 Wyświetleń

3 Odpowiedźi

Oparzenie

Mam pytanie otóż oparzylem się żarem z ogniska dzwoniłem do lekarza ale w związku z obecną sytuacją przepisał mi maść przez… >>

345 Wyświetleń

4 Odpowiedźi

Kamica nerkowa

Badanie usg wyszlo ze nerka prawa wielkosci w osi dlugiej do 89mm oklomiedniczkowo widoczny zlog wielkosci 8mm-print nerka… >>

378 Wyświetleń

4 Odpowiedźi

Antykoncepcja ELIN

Witam. Elin 21 tabletek biorę od kilku lat...teraz nie robiłam 7 dniowej przerwy (wzięłam tak prawie 3 opak) teraz mam plamienie… >>

285 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Czy czeka mnie operacja?

Oto opis badania RM: Obrzęk szpiku kłykcia przyśrodkowego kości piszczelowej. Chrząstka stawowa rzepki o gładkich zarysach… >>

361 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Wynik moczu

Witam, jestem w 22 tygodniu ciąży. Ponad tydzień temu miałam bóle przy oddawaniu moczu oraz krew w moczu. Okazało się że… >>

273 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Bezpłodność?

Witam próbuje od 4 lat zajść w ciąże lecz bezskutecznie. Miałam dwa cięcia cesarskie ostatnie w 2013 r. Wykonałam badania… >>

309 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Spuchnięty palec u nogi

Witam. Ponad miesiąc temu na mały palec od nogi spadł mi kawałek drewna, był trochę ciężki. Ból był niesamowity, pojawiły… >>

316 Wyświetleń

3 Odpowiedźi

Dziwne bóle u nastolatka

Witam. Problem polega na tym, że mój syn skarży się na bóle praktycznie wszystkiego ( od głowy do nóg, ból pojawia się nagle… >>

335 Wyświetleń

5 Odpowiedźi

rozczep kręgosłupa

Witam mam 34 lata choruje na przepuklina oponowo rdzeniowa o pęcherz neurogenny poruszam się na wózku i chcialam się dowiedzieć… >>

317 Wyświetleń

3 Odpowiedźi

loading...