Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

kręgosłup lędźwiowy

Proszę o pomoc w związku kręgosłupem lędźwiowym co zrobić oto treść rezonansu.Zwężenie przestrzeni międzykręgowej L1-L2-L3… >>

519 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Nogi przesczep pluc

Dzień dobry. Od razu mówię, że nie chodzi tu o mnie i sprawa jest dość poważna. Mój tata choruje na zwapnienie płuc, przeszedł… >>

440 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Hemoroidy?

Dzień dobry, od kilku lat co kilka miesięcy odczuwam dyskomfort przy wypróżnianiu, lekki ból plus jak się podcieram to pod… >>

749 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Syfki na penisie

Witam. Od dłuższego czasu pojawiają mi się syfki na penisie. Takie grudki opuchnięte, które znikają po jakimś czasie o ile… >>

467 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Czy mam schizofrenie?

Od ponad tygodnia wstaje za wcześnie , mogę potem zasnąć ale po przebudzeniu dopada mnie panika , że moje życie się zmieni… >>

445 Wyświetleń

3 Odpowiedźi

Leczenie grzybicy a okres

Witam, Lekarz zdiagnozował grzybice pochwy, przypisał lek clotrimazolum i kazał brac 1 na noc przez 6 dni, tylko mam dostac… >>

502 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Badania prenatalne

Witam. Miałam wykonane usg w 13tyg.+2 dni, NT 1,90 mm. Trisomia 21 ryzyko podstawowe 1 na 171, po skorygowaniu 1 na 3 427,… >>

442 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Owulacja, plamienie a temperatura

Witam, od 4 miesięcy staramy się z moim narzeczonym o dziecko. Mam cykle, które trwają 25-29 dni. Wczoraj (13dc) zaobserwowałam… >>

614 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Prostatektomia

Cześć, mieliście kiedykolwiek kontakt z czymś takim jak prostatektomia? Czy wiecie coś więcej na ten temat albo lekarzy… >>

8 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Problem z kręgosłupem

Od jakiegoś czasu mam problem z kręgosłupem lędźwiowym Wynik rezonansu mówi o przesunięciu dysku do bardzo mocno boli i… >>

437 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

loading...