Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Gojąca się rana na stłuczone stopie

Dzień dobry,rnrnDoznałem stłuczenia stopy wraz z rozcięciem, wszystko jest już prawie ok lecz niepokoji mnie bąbel, gulka,… >>

73 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Wysypka na skórze

Od kilkunastu miesięcy mam wysypkę na ciele, głównie ręce i nogi. Brałem jakieś masci, leki i nic nie dawało. Obecnie biorę… >>

90 Wyświetleń

5 Odpowiedźi

Zmiany skórne na karku

Witam. 2 lata temu, będąc w ciąży, pojawiły mi się zmiany skórne na karku (dokładnie sama tylnia część pod wlosami). Wygląda… >>

81 Wyświetleń

3 Odpowiedźi

Czarna plama

Dzień dobry! Jestem mężczyzną w wieku 23 lat. Piszę z zapytaniem, ponieważ zauważyłem na swoim penisie czarną plamę znajdującą… >>

101 Wyświetleń

4 Odpowiedźi

Laserowa korekcja wzroku

Dzień dobry.rnCzy laserową korekcja wzroku metodą LASEK pozostawia po sobie jakieś blizny? Czy mogą zostać odkryte przez… >>

82 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Skora puchnie

Witam. Uczulilam sie od zmiany plynu do plukania. Cale Cialo swedzialo strasznie I skora puchla po drapaniu o 0.5 cm. Wrocilam… >>

77 Wyświetleń

3 Odpowiedźi

Oko

Witam, trzy tygodnie temu pojawil mi sie na gornej powiece jeczmien, a przynajmniej tak to wygladalo. Teraz jest juz czwarty… >>

87 Wyświetleń

3 Odpowiedźi

Badanie wzw b

Szanowni Państwo, Wczoraj dowiedziałam się, że mój były partner od dziecka chorował na wirusowe zapalenie wątroby typu B.… >>

83 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Pękająca skóra u stop

Witam, mam dziwny problem z palcami u stóp. Skóra jest popękaną, kiedyś dużo grałem w piłkę i często odparxalem stopy, a… >>

85 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Pieczenie

Witam , od 2 dni mam dziwne pieczenie górnej części ciała . Najbardziej piecze pod pachami . Objawy nasilają się wieczorem… >>

82 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

loading...