Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Podejrzenie polipa

Am 24 lata czy to możliwe ze mogę mieć polipa endometrialnego ? Lekarz na usg napisał jama macicy bez przestrzeni płynowych… >>

0 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Włosy łonowe u niemowlaka

Witam. U mojego 5 miesięcznego syna pojawiły sie 3 tygodnie temu białe włosy łonowe ( nie jest to na pewno meszek). Myślałam,… >>

1 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Aparat słuchowy

Czy jest możliwość dopasowania aparatu sluchowego na odległość? >>

1 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Bromergon, czy jesli go odstawie laktacja wroci?

Witam, od 3 dni biore Bromergon na zastopowanie laktacji, obrzeki piersi minely i laktacja ustala ale czuje sie po nim fatalnie… >>

1 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Działanie leku naproxen

Witam, lekarz przepisał mi lek naproxen na zapalenie gardła (bol gardła, lekki mokry kaszel) ale jak tylko zaczęłam brać… >>

3 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Ból z tyłu pleców oraz pod żebrami z prawej strony.

Witam, jakiś czas temu trafiłem do szpitala, z ostrym bólem w okolicy lędźwiowej. Po tygodniu wyszedłem z rozpoznaniem kamicy… >>

13 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Ważne

Witam jestem po zabiegu ginekologicznym i potrzebuje zaświadczenie o zakończeniu leczenia czy może je wydać lekarz rodzinny? >>

6 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Ciąża i torbiel na jajniku

Witam, Mam pytanie. Bylam wczoraj u lekarza ginekologa, ponieważ od kilku dni mam niewielkie krwawienia. Po badaniu na kozetce… >>

6 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Ból stóp+opuchlizna

Mama 50l. cierpi z powodu dużego bólu w obydwu stopach. Bólowi towarzyszy opuchlizna. Zaczęło się od lewej stopy później… >>

10 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Wynik gastroskopii

Dzien dobry.Wynik gastroskopii, Przelyk-blona sluzowa z cechami candidiazy. Wpust niewydolny ziejacy, linia Z nieregularna.… >>

9 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

loading...