Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Schizofrenia

Dzień dobry.[censored] Jakiś czas temu [censored]4 lata juz minely poznałam chłopaka od początku wydawał mi się dziwny myślałam… >>

537 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Tabletki ant A wymioty

Dzień dobry dzisiaj po [censored]3.[censored]5 godziny wystąpiły bardzo małe pojedyńcze [censored] wymioty [censored] Jestem… >>

401 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Dretwienie nozki po szczepieniu

Witam [censored] We wtorek synek miał szczepienie [censored] Od wczoraj tj czwartek zaczęła mu dretwiec nozka lecz nie ta… >>

478 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Zapomniane tabletki

Witam biorę tabletki antykoncepcyjne Yasminelle od roku i nigdy nie zapomniałam aż do tego miesiąca najpierw zapomniałam… >>

394 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Kinaza kreatynowa

Witam czy wynik [censored]26[censored]1u/l jest prawidłowy u [censored]3 miesięcznego dziecka [censored]? >>

384 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

prolaktyna

Dzień dobry staramy się z mężem o dziecko lekarz polecił mi zrobić poziom prolaktyny mój wynik to [censored]13[censored].1[censored]4… >>

404 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Kwas foliowy

Witam.[censored]..[censored] Jaka może być maksymalna dawka kwasu foliowego na początku ciąży?[censored] Gdyż wszędzie ostrzegają… >>

394 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Prawdopodobieństwo ciąży?

Witam,[censored] podczas ocierania się chłopak miał niepełny wytrysk,[censored] odrobinę nasienia przeniósł na palcach do… >>

396 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Diagnoza z wakacji

Witam serdecznie.[censored] W poprzednia środę miałem wylot z Wrocławia do Antalya w Turcji.[censored] Przed wylotem byłem… >>

478 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Ból kręgosłupa w okolicy piersiowej

Witam serdecznie,[censored] moja mama [censored](po operacji zastawki serca oraz wstawienia rozrusznika serca)[censored]… >>

387 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

loading...