Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

spozniajacy sie okres i dziwne uplawy

Witam![censored] Moj okres jest raczej regularny-[censored] trwa okolo [censored]28[censored] dni.[censored] Ostatni okres… >>

445 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Bol i opuchniecie piersi

Witam.[censored] 2[censored] tygodnie temu na pol piersi wyszedl mi rumien.[censored] Lekarka przepisala mas na alergie… >>

605 Wyświetleń

14 Odpowiedźi

Bol glowy pomimo rm tk po pobycie wszpitalu

Syn ma [censored]21[censored] lat [censored]13[censored].0[censored]6 [censored]20[censored]19[censored] trafił do szpitala… >>

477 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

bardzo duży guz, obrzęk na pośladku, pojawił się z dnia na dzień

Witam [censored]! dzisiaj w nocy obudziłam się myśląc,[censored] że chyba uwiera mnie sprężyna od materaca.[censored] [censored]… >>

560 Wyświetleń

5 Odpowiedźi

Szczepionka przeciwko tężcowi tetana

Witam mam pytanie czy po [censored]1 dawce szczepionki tetana przeciwko tężcowi po tygodniu czasu będą widoczne w badaniu… >>

507 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Okres

Sprawa wyglada tak.[censored] Okres mam nieregularny miesiac temu wszystko było okej.[censored] Kochałam się z chłopakiem… >>

198 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Łuski na głowie

Witam.[censored] Mam pytanie córka na [censored]9 lat i od dwóch miesięcy po przejściu [censored] ospy zaczęły się robić… >>

454 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Okres

Witam,mam taki problem od 8 dni spóźnia mi się okres. Odczuwam z rana silne bóle podbrzusza. Na wizycie u ginekologa lekarz… >>

1 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Czerwony krostki

Witam serdecznie,rnw ciągu ostatnich dwóch dni pojawiły mi się na skórze głowy (i kilka na pozostałych częściach ciała)… >>

510 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Zapalenie miesni miedzyzebrowych pomocy!

Od tygodnia łącze się na zakole zapalenie miesni miedzyzebrowych.. zażywać antybiotyk augmentin, dzis znów wysadziło mi… >>

410 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

loading...