Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Interpretacja wyników badania ogólnego nasienia

Witam.rnMoglbym prosic o interpretację wyników badań? Z góry dziękuję rnhttps://ibb.co/gV9fLj7 >>

487 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Kolonoskopia guz

9 lipca miałam kolonoskopie o godzinie 11. Tego samego dnia wieczorem zaczął strasznie boleć mnie odbyt. Następnego dnia… >>

448 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

wyniki badan usg jamy brzusznej dziecka

Witam prosze o interpretacje wyniku badania usg jamy brzusznej chłopca 4-letniego * dość liczne więzy chłonne krezkowe dł.… >>

448 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Zamkniecie pfo

Mam 24lata. 18maja miałam udar niedokrwienny i echo przezprzelykowe wykazalo dziurke miedzy przedsionkami pfo. 6 czerwca… >>

442 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Grypa jelitowa

Witam, mam pytanie odnośnie grypy jelitowej...a mianowicie jak długo po ustąpieniu objawów chory może zarażac innych. rnchodzi… >>

426 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Tabletki antykoncepcyjne a okres

Witam 29 maja dostałam okres i zaczęłam brać tabletki antykoncepcyjne wzięłam tylko 5 tabletek bo źle się po nich czułam… >>

409 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Nawrut przepuchliny pepkowej

Jestem już rok po operacji przepuchliny pepkowej od paru miesięcy przy każdym wysiłku strasznie mnie boli w okolicy pępka… >>

459 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Rak pęcherza

Witam, Mam niespełna 57lat, od co najmniej 20 lat mam kłopoty z oddawaniem moczu ,bóle jąder i najądrzy.Urolog twierdził… >>

516 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Mocz

Czy wyniki moczu u 2. 5 latka pH 7.5 nb pl nieliczne leukocyty 3_4 bakterie nieliczne kr. Szcz. Dość liczbę.... Reszta w… >>

455 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Uwypuklenie na podbrzuszu

Witam. Od ok. m-ca czasu stojąc czuję pod dotykiem w prawej okolicy podbrzusza w pobliżu prawej pachwiny - tak dokładnie… >>

424 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

loading...