Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Spóźniona miesiaczka

Witam [censored]5 lipca powinnam dostać miesiączkę jest już [censored]24[censored] lipiec a ja nadal brak mam objawy jak… >>

417 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

bad. kolonoskopia

witam [censored],,[censored], wymagam badania kolonoskopi jelita grubego najblizszym terminie [censored] ,[censored] jestem… >>

509 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Problem z psychiką i ciągły stres.

Myślę,[censored] że ma to bardzo duży związek z psychiką.[censored] Jestem osobą bardzo wrażliwą i niestabilną psychicznie.[censored]… >>

581 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Axia Conti a Varenelle? Czy jest znaczna różnica?

Potrzebuję porady,[censored] a nie mogę się skontaktować ze swoim lekarzem.[censored] Bralam Axia Conti ale ponieważ nie… >>

410 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Miesiaczka jej brak

Witam,[censored] wspolzyje [censored]2 razy w miesiacu przewaznie [censored]1-[censored]2 dni przed okresem mam parcie.[censored]… >>

413 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Beta hcg

Mój wynik beta proszę o konsultację [censored]14[censored]79[censored]97[censored],0[censored] >>

62 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Wyniki

Witam robiłam badania krwi i chciałabym by mi ktoś opisał wynik czy to coś poważnego czy tylko osłabienie [censored]rnJest… >>

506 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Plamienia i torbiel

Witam.[censored] Miałam torbiel i dostałam kuracje [censored]10[censored] dniowa tabletkami po [censored]10[censored] dniach… >>

478 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Pieprzyk na udzie

Witam mam taki problem [censored]5 dni temu zaczol mnie boleć pieprzyk na udzie mam go wiele lat moze i nawt od urodzenia… >>

448 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Pieprzyk na udzie

Witam mam taki problem [censored]5 dni temu zaczol mnie boleć pieprzyk na udzie mam go wiele lat moze i nawt od urodzenia… >>

428 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

loading...