Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Grzybica jamy ustnej

Chciałam się zapytać jakie leki na grzybice jamy ustnej dla 5 letniego dziecka >>

10 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Zastrzyki sterydowe Dexaven

Witam , leczyłem się prywatnie u neurologa na rwę kulszową . Przepisał mi 5 zastrzyków sterydu Dexaven po których mam… >>

328 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Narośl

Dziś zauważyłam mała twarda narośl przy odbycie. Boli tylko przy podcieraniu papierem toalatowym.rnIMG_20200404_162646.jpg >>

2 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Pytania zdrowotne

Witam! Jestem chłopakiem mam 15 lat. Moja zwykła temperatura to około 37’C . Ostatnio mam nawet około 37,5’C głównie wieczorem.… >>

336 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Zmiany skórne

Witam. Mam problem ze skóra. Na początku wyskoczyły mi bardzo swędzące grudki jak po ugryzieniu komara, na rękach, pośladkach… >>

114 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Bawełniane maseczki ochronne na twarz

Dzień dobry,rnchciałem zapytać, czy maseczki ochronne wielorazowe bawełniane np. jak tu: https://www.facebook.com/maseczkiochronnewielorazowe… >>

369 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

Objawy ciąży-HCG

Witam, mam problem , byłam u ginekologa na początku lutego, stosunek miałam 15 grudnia. Lekarz powiedział ,że nie widzi… >>

295 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Neoparin a milurit.

Czy stosując neoparin w zastezykach mogę stosować jednocześnie milurit 100mg?? >>

380 Wyświetleń

2 Odpowiedźi

pomoc

Witam jestem 26tygodniu ciazy , w obecnej sytuacji nie mogę konsultować się z lekarzem rodzinnym i szpitalem . Od kilku… >>

115 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Okres mało obfity

Biorę vibin mini od pół roku, ostatni okres trwał bardzo krótko bo tylko dwa dni i był mało obfity, oprócz tego od tygodnia… >>

281 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

loading...