Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Problemy z kolanem

Witam,[censored] od [censored]9 dni mam problemy z kolanem jestem bardzo młodą osobą [censored] Ból pojawił się z nikąd,[censored]… >>

73 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Interpretacja wyników. Proszę o pomoc

Witam serdecznie,[censored] bardzo proszę o odczytanie wyników.[censored] Czy wszystko jest w porządku?[censored] Czy mój… >>

154 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Badanie nasienia odczyt wyników

Witam serdecznie,[censored] bardzo proszę o interpretację wyników.[censored] Czy wszystko jest w porządku?[censored] Czy… >>

153 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

skierować do szpitala psychiatrycznego też mógł psycholog

czy psycholog nie może przepisywać leków pacjentom coś tej kwesti się zmieni że psychologowie mili prawo przepisywać leki… >>

88 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Tabletki amtykoncepcyjne

Dzień dobry.[censored] Wczoraj o godzinie [censored]18[censored]:3[censored]0 zażyłam przed ostatnia tabletkę antykoncepcyjna… >>

67 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Pobieranie krwi a leczenie niedoczynności tarczycy Euthroxem

Witam,[censored] od kilku miesięcy leczę się na niedoczynność tarczycy [censored](Euthyrox [censored]25[censored]),[censored]… >>

140 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Choroba ukladowa

Witam,[censored] lekarz dermatolog stwierdził u mnie toczeń układowy i wysłał z kwitkiem do domu powiedział że on się takimi… >>

141 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Pochwa stała się zbyt luźna

Witam,[censored] od prawie roku współżyję regularnie ze swoją dziewczyną [censored]( z przerwą dłuższą jedną [censored]).[censored]… >>

75 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Ból gardła,utrata masy ciala

Witam [censored]. Od [censored]3 miesięcy mam problem z gardłem [censored]. [censored] 3[censored] miesiące temu dostałem… >>

56 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Ból gardła

Witam.[censored] Od miesiąca mam ból gardła który niechce przejść.[censored] Do tego cały czas utrzymuje się stan podgoraczkowy… >>

131 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

loading...