Zadaj Pytanie
Za darmo i bez rejestracji!

Biegunki

Witam serdecznie, tato ma bardzo duże biegunki które nie ustają pomimo leczenia. Jak pomóc jak mogę się skontaktować...… >>

378 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Glukoza w ciąży

Witam, bardzo proszę o interpretację wyników , czy są one prawidłowe , 26 tydzień ciąży glukoza na czczo 5,14 po 1h 7,76… >>

304 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Tato

Witam mam pytanie mój ojciec od pewnego czasu kilka razy dziennie ma ogromny ból podbrzusza coś podobnego do mocnych wzdęci.… >>

380 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Miesiączka

Witam. Mam problem z miesiączkami. Zanikły mi ok 1,5 roku temu na skutek anoreksji. W tym czasie przyjmowałam orgametril,… >>

18 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Bóle

Dzień dobry, moim problemem są ostre bóle jajnika promieniujące do nerki i uda. Występują podczas owulacji oraz ciągną się… >>

281 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Okres mało obfity

Biorę vibin mini od pół roku, ostatni okres trwał bardzo krótko bo tylko dwa dni i był mało obfity, oprócz tego od tygodnia… >>

301 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Problem

Biorę vibin mini od pół roku, ostatni okres trwał bardzo krótko bo tylko dwa dni i był mało obfity, oprócz tego od tygodnia… >>

183 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

Planowanie ciąży - suplementacja

Witam. Wraz z partnerem planujemy ciążę i chcemy podejść do tego jak najbardziej świadomie. O dziecko chcemy zacząć starać… >>

267 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Infekcja

Co powinnam zastosować na uporczywe pieczenie i swędzenie pochwy , jak zwalczyć infekcje? >>

323 Wyświetleń

1 Odpowiedźi

Tiki

Dzień dobry,od 1.5tyg zauważyłem u siebie coś w rodzaju tików nerwowych np.potrafie siedzieć i mimowolnie napinam mięsień… >>

387 Wyświetleń

0 Odpowiedźi

loading...